Ostecx dla supermarketów „Piotr i Paweł” – Portal PR - 24PR
Ostecx dla supermarketów „Piotr i Paweł”

26.10.2010 Kategoria: Reklama. Autor: admin

W połowie października wystartowała nowa kampania sieci sklepów „Piotr i Paweł” autorstwa Ostecx Créative.
Celem aktywności marketingowej firmy „Piotr i Paweł”, odbywającej się w ramach 20-lecia marki, jest poinformowanie o urodzinowej ofercie produktowej oraz urodzinowej loterii, w której łącznie można wygrać 22 tysiące nagród. Kampania prowadzona jest z wykorzystaniem materiałów POS oraz POS TV, poza placówkami sieci obejmuje także nośniki outdoorowe oraz radio. Ostecx Créative odpowiada za kreację oraz przygotowanie do emisji wszystkich powyższych elementów kampanii. Agencja została wybrana na drodze przetargu. 

Firma „Piotr i Paweł” od 20 lat rozwija sieć supermarketów w całej Polsce. Przyświeca jej cel oparty o motto właścicieli sieci, tworzenia takich sklepów, w których sami chcieliby kupować. Tą myślą kierowała się Eleonora Woś wraz ze swoimi synami Piotrem i Pawłem kiedy w 1990 roku otwierała swój pierwszy sklep przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Powstająca sieć sklepów „Piotr i Paweł” szybko zyskała uznanie najpierw mieszkańców Wielkopolski, a później całego kraju. Największym jej atutem jest najwyższa jakość, szeroki wybór, świeżość oferowanych produktów oraz przyjazny klimat dokonywanych zakupów. Dziś firma świętująca swój jubileusz 20-lecia, prowadzi pod szyldem „Piotr i Paweł” 73 sklepy w 45 miastach Polski.

Agencja Ostecx Créative powstała w 2008 r. Oprócz stałej obsługi Banku Zachodniego WBK pracuje m.in. dla Multikino S.A., Mindshare Polska, LG, TUI Poland, QXL Poland oraz kliku marek lokalnych. Ostecx Créative świadczy usługi reklamowe typu full service, zarówno na potrzeby tradycyjnych, jak i nowych mediów, chętnie angażuje się też w alternatywne projekty z pogranicza sztuki, designu i komunikacji marketingowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.