PanMedia Western zaplanowało mobilny outdoor dla ING Banku Śląskiego – Portal PR - 24PR
PanMedia Western zaplanowało mobilny outdoor dla ING Banku Śląskiego

07.10.2010 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Dom mediowy PanMedia Western zaplanował kampanię mobilnego outdooru dla ING Banku Śląskiego. Dotyczy ona kredytów hipotecznych, prowadzona jest pod hasłem „Kredyt Hipoteczny powierz doradcom ING – dojeżdżają, załatwiają”. W kampanii wykorzystywane są  punkty styku, w których kierowcom i osobom zabieganym można uświadomić jak pomocną może być usługa świadczona przez doradców ING. – W tym celu wykorzystujemy mobilny outdoor: pojazdy komunikacji miejskiej oraz specjalnie obrandowane samochody (imitujące pojazdy doradców) jeżdżące w grupach w sześciu wybranych dużych miastach, na nich zamieszczone jest hasło: „Nie wsiadaj w sprawie mieszkania już do Ciebie jedziemy” – mówi Bartosz Adamski Group Account Director z PanMedia Western. Na mobilnych nośnikach out-doorowych znajdują się rysunki Marka Raczkowskiego.

PanMedia Western odpowiada również za planowanie kampanii „Kredyt Hipoteczny powierz doradcom ING – dojeżdżają, załatwiają” na innych nośnikach outdoorowych, w TV, prasie oraz Internecie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.