Pierwsza wizytówka w sieci nowej spółki MEDFinance – Portal PR - 24PR
Pierwsza wizytówka w sieci nowej spółki MEDFinance

06.10.2010 Kategoria: INTERNET, OSOBISTE. Autor: ipis

MEDFinance, nowa spółka Magellana, która zajmuje się finansowaniem dostaw sprzętu medycznego, dokonała odsłony strony internetowej. Wizytówka MEDFinance to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim łatwość w nawigacji witryny.„Rozwój grupy Magellan i powstanie MEDFinance stworzyło potrzebę szerszej komunikacji z Klientami oraz lepszego przepływu informacji” – mówi Paulina Szwed-Dobrzyńska, Kierownik Działu Marketingu – „Postawiliśmy na stworzenie nowoczesnej i prostej wizytówki w sieci.  Pomogła nam w tym łódzka agencja  reklamowa K13.”

Strona internetowa MEDFinance umożliwia Klientom zapoznanie się z jej działalnością oraz z ofertą produktową kierowaną do sektora medycznego. Formularz zapytania przy każdym z produktów umożliwia szybki kontakt i przygotowanie oferty przez naszych doradców finansowych.

„Wkrótce uruchomiona zostanie również zakładka „biuro prasowe”, zawierająca informacje prasowe, formularze akredytacji, zdjęcia i zapowiedzi wydarzeń” – dodaje Paulina Szwed – Dobrzyńska.

MEDFinance S.A. to nowe przedsięwzięcie, którego celem jest umożliwienie szpitalom publicznym oraz niepublicznym pozyskania atrakcyjnego finansowania inwestycji, w szczególności finansowania wymiany i zakupu nowego sprzętu medycznego. Spółka oferuje swoim klientom dostęp do nowoczesnych form finansowania, proponując usługi finansowania dostaw sprzętu medycznego w formie: factoringu (finansowanie sprzedaży ratalnej), leasingu, pożyczki inwestycyjnej. Natomiast dostawcom sprzętu medycznego zapewnia m.in. zwiększenie sprzedaży produktów bez konieczności kredytowania odbiorców.

Adres strony internetowej MEDFinance: http://medfinance.pl/index.php?pl_pokaz/strona/48/

Źródło: magellan

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.