Polska premiera Samsung Wave 723 i Wave 533 – Portal PR - 24PR
Polska premiera Samsung Wave 723 i Wave 533

24.10.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

rozwiązania Samsung zapewniają dostęp do szerokiej gamy aplikacji oraz usług w sklepie Samsung Apps, a dzięki Social Hub i internetowym możliwościom przenoszą komunikacyjne funkcjonalności współczesnych telefonów na zupełnie nowy poziom. Razem z wprowadzeniem tych modeli debiutuje nowa wersja systemu operacyjnego bada 1.1.

Samsung Wave 723 – internetowy tytan
W modelu Wave 723 zadbano o najwyższy stopień komfortu i łatwości użytkowania – gwarantują go zapewniający wysoką jakość obrazu i precyzję 3,2-calowy wyświetlacz TFT z obsługą Multi-touch oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Najnowszy Wave wyposażono również w praktyczne narzędzie Social Hub. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje w jednym miejscu dostęp do wiadomości, poczty e-mail, komunikatorów oraz serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy MySpace. Ponadto, wbudowany klient poczty push e-mail zgodny z ActiveSync pozwala na bieżąco otrzymywać wiadomości na telefon dokładnie w momencie, kiedy pojawią się na serwerze. Szybkość i pewność dostępu do potrzebnych danych gwarantują Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0. Smartfon oferuje również łatwy i uproszczony proces pobierania plików, dzięki czemu aplikacje mogą znaleźć się na pokładzie telefonu szybciej niż kiedykolwiek. Ponadto model ten charakteryzuje się wysoką jakością użytych materiałów, obudowa wykonana jest z aluminium, a wyświetlacz jest chroniony skórzanym etui.

Samsung Wave 533 – bada uzbrojona w klawiaturę QWERTY

Samsung Wave 533 to propozycja dla użytkowników, którzy cenią sobie komfort użytkowania gwarantowany przez klawiaturę QWERTY. Nowa propozycja firmy Samsung zapewnia szybki intuicyjny dostęp do komunikacyjnych i społecznościowych funkcjonalności. Użytkownicy do swojej dyspozycji mają Social Hub, widgety aktywności SNS, umożliwiające m.in. jednoczesną zmianę statusów na Twitterze, Facebooku i mySpace oraz wygodne korzystanie z wszystkich opcji na poziomie telefonu komórkowego. Co więcej, społecznościowe kompetencje rozszerzono o usługi lokalizacyjne dostępne. Wszystkimi możliwościami najnowszego Wave można wygodnie zarządzać za pośrednictwem dużego, 3.2” ekranu dotykowego TFT z obsługą Multi-touch. Wyświetlacz gwarantuje najwyższą jakość obrazu i doskonale sprawdza się podczas korzystania z multimediów m.in. oglądania filmów, grania w gry czy przeglądania albumów ze zdjęciami. W modelu 533 zadbano również o doskonałą dźwięku – odtwarzane na telefonie pliki muzyczne i radio FM nabierają nowego wymiaru dzięki zastosowaniu technologii Sound Alive.

Smartfony znajdą się na polskim rynku w październiku, a sugerowane przez producenta ceny detaliczne wyniosą odpowiednio: 999zł (Wave 723) i 749zł (Wave 533).

Specyfikacja techniczna Samsung Wave 533 i 723

Specyfikacja Samsung Wave 533 Samsung Wave 723
System / Procesor Samsung bada 1.1 / 312MHz Samsung bada 1.1 / 450MHz
Wyświetlacz 3.2” 240×400 TFT, 262 tys. kolorów, pojemnościowy, obsługa MultiTouch, TouchWiz 3.0, widgety 3.2” 240×400 TFT, 16 mln. kolorów, pojemnościowy, obsługa MultiTouch, TouchWiz 3.0, widgety
Wymiary / Obudowa 109.5 x 55 x 15.2mm / Typu slider z klawiaturą QWERTY 109.5 x 53.9 x 11.8mm / Alumiowa obudowa / Skórzana klapka w zestawie
Dostępne kolory Czarny Szary metalic, czarny, biało-beżowy, bordowy
Łączność – EDGE 850/ 900/1800/1900 MHz
– Wi-Fi w wersji n, AllShare (DLNA)
– Bluetotoh 3.0, USB
– Wbudowany odbiornik GPS (A-GPS)
– 3G: HSDPA 900/2100 MHz; 2G:GE/GPRS 850/ 900/1800/1900 MHz
– Wi-Fi w wersji n, AllShare(DLNA)
– Bluetotoh 3.0, USB
– Wbudowany odbiornik GPS (A-GPS)
Narzędzia – Social Hub (osobisty asystent łączący wiadomości, portale społecznościowe, komunikator, pocztę e-mail)
– klient poczty Exchange ActiveSync
– Dostęp do sklepu Samsung Apps
– Przeglądarka stron WWW z obsługą Flash
– Organizer
– Social Hub (osobisty asystent łączący wiadomości, portale społecznościowe, komunikator, pocztę e-mail)
– klient poczty Exchange ActiveSync
– Dostęp do sklepu Samsung Apps
– Przeglądarka stron WWW z obsługą Flash
– Organizer
Aparat fotograficzny – 3.2 Mpix
– Detekcja uśmiechu, Geo tagging
– 5 Mpix z AutoFocus z lampą Power LED
– Detekcja uśmiechu, tryb makro, wyrównanie histogramu, Geo tagging
Wideo – Nagrywanie i odtwarzanie filmów (320×240 15kl/s)
– Obsługiwane formaty MPEG4 / H.263
– Nagrywanie i odtwarzanie filmów (320×240 15kl/s)
– Obsługiwane formaty MPEG4 / H.263
Muzyka – Odtwarzacz muzyki z equalizerem i obsługą dźwieku przestrzennego
– MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA/AMR
– Radio FM z RDS
– Rozpoznawanie muzyki
-Odtwarzacz muzyki z equalizerem i obsługą dźwieku przestrzennego
– MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA/AMR
– Radio FM z RDS
– Rozpoznawanie muzyki
Pamięć 100MB + czytnik kart microSD (do 16GB) 100MB + czytnik kart microSD (do 16GB)
Bateria 1200mAh 1200mAh
Inne – Czujnik położenia i przyśpieszenia
– Bezpośredni dostęp do portali społecznościowych
– Widgety online
– Czujnik położenia i przyśpieszenia
– Wbudowany Router Wi-Fi (do 3 urządzeń)
– Bezpośredni dostęp do portali społecznościowych
– Widgety online

* Wszelkie funkcje, cechy, specyfikacje i pozostałe informacje o produkcie podane w niniejszym dokumencie, między innymi korzyści, design, ceny, komponenty, wydajność, dostępność oraz możliwości produktu mogą ulec zmianie bez uprzedzenia ani dodatkowych zobowiązań.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.