Pracownik z Facebook’a – Portal PR - 24PR
Pracownik z Facebook’a

06.10.2010 Kategoria: INTERNET, Kariera, Social media, Ubezpieczenia. Autor: ipis

Ergo Hestia poszukuje pracowników na portalu społecznościowym Facebook.Projekt informacyjno-rekrutacyjny na profilu Grupy Ergo Hestia: www.facebook.com/grupaergohestia dedykowany jest nie tylko osobom poszukującym pracy, ale także internautom, którzy chcą bliżej poznać specyfikę stanowisk pracy w firmie ubezpieczeniowej. Projekt ma na celu zainteresować kandydatów konkretnymi ogłoszeniami pracy u sopockiego ubezpieczyciela, przedstawić internautom stanowiska „od kuchni”, a także pomóc w ocenie kompetencji i ewentualnym stworzeniu dokumentów potrzebnych przy zgłaszaniu swojej kandydatury.

Poza standardowymi elementami rekrutacyjnymi takimi, jak treść ofert pracy czy opis wymagań, na hestyjnym profilu Facebook na internautów czekają liczne atrakcje: wywiady filmowe z pracownikami Ergo Hestii, którzy opowiedzą o swoich zawodach, filmy, z których można się dowiedzieć, jak napisać poprawnie CV, quizy sprawdzające predyspozycje do pracy na konkretnych stanowiskach, konkursy z nagrodami, czy też wirtualna pomoc dedykowanego akcji konsultanta ds. rekrutacji.

Źródło: Ergo Hestia

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.