Przedpremierowy pokaz modelu Lexus CT 200h – Portal PR - 24PR
Przedpremierowy pokaz modelu Lexus CT 200h

06.10.2010 Kategoria: MARKETING, MOTO. Autor: ipis

28 września 2010 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbył się ekskluzywny, przedpremierowy pokaz najnowszego modelu marki Lexus – CT 200h, którego ambasadorem został Paweł Małaszyński. Za kreację i realizację wydarzenia odpowiedzialna była Agencja El Padre, zaś za działania PR agencja First Aid PR.Scenografia utrzymana była w czystej, nowoczesnej stylistyce, co odzwierciedlało cechy nowego modelu – elegancję i design. Wydarzenie umilił gościom występ wokalistki Nuno w towarzystwie DJ’a Sparky.

Spotkanie poprowadził Maciej Kurzajewski. Prezentacja modelu CT 200h, z napędem hybrydowym odbyła się w niecodzienny sposób. Gdy uwagę gości przykuwały efektowne wizualizacje prezentowane na panoramicznym ekranie, symulujące podróż po oświetlonym mieście, oczom widzów ukazał się najnowszy Lexus CT 200h, który spotkał się z entuzjastyczną reakcją publiczności.

Praca na rzecz marki Lexus wymaga najwyższej jakości realizacji, która musi dorównywać klasie tych samochodów” – powiedział Wojciech Cłapiński, Dyrektor Zarządzający El Padre.

Oficjalna premiera Lexusa CT 200h będzie miała miejsce wiosną 2011 roku, podczas szóstej edycji Lexus Fashion Night.

Więcej informacji na: www.lexus-fashion.pl

oraz na www.facebook.com/lexusfashion

Źródło: El Padre

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.