Publicon wzmocniony w zakresie IT i energetyki – Portal PR - 24PR
Publicon wzmocniony w zakresie IT i energetyki

07.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Do zespołu wrocławskiej agencji Publicon dołączyła Aneta Magda. Jako partner agencji odpowiada za koordynację pracy accountów i nowe projekty.Swoim doświadczeniem poszerza portfolio agencji o wiedzę z rynków IT i energetycznego. Aneta Magda przez 12 lat pracowała jako dyrektor Biura Marketingu i PR w WINUEL SA – wrocławskiej firmie zajmującej się produkcją oprogramowania na zamówienie, głównie dla energetyki. W Grupie Sygnity, do której należy WINUEL, odpowiadała za komunikację wewnętrzną i kulturę organizacyjną.

Aneta Magda jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Wrocławskiej oraz Podyplomowych Studiów Dziennikarstwa i PR Uniwersytetu Wrocławskiego.

Źródło: Publicon

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.