QPAD sponsoruje Najlepszych w Polsce – Portal PR - 24PR
QPAD sponsoruje Najlepszych w Polsce

19.10.2010 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

30 września , firma Qpad nawiązałą strategiczną wspólpracę  z Najlepszą w historii e-sportową drużyną w Polsce, będącą również mistrzem World Cyber Games . Mowa o graczach I formacji Frag Executors.
 Dla obydwu stron jest to bardzo ważny dzień, który rozpoczyna całkowicie nową erę dla Qpada. Nie przypadkiem, Polska jest krajem numer jeden gdzie rozpoczną się intensywne działania.

 Od zawsze misją Qpada, było produkowanie najlepszych jak to tylko możliwe produktów dedykowanych dla profesjonalnych graczy. Teraz będzie można przetestować wszystkie z nich podczas Targów elektroniki użytkowej ON-OFF na Warszawskim EXPO (Prądzyskiego) w dniach 22-24 października.

Gracze będą mogli również przetestować sprzęt podczas praktycznych zmagań. Na stoisku będą organizowane turnieje przygotowane specjalnie przez drużynę Frag Executors. Podczas targów będzie można także wygrać sprzęt oraz zakupić w atrakcyjnych cenach.

http://en.frag-executors.com/news/QPAD-to-be-Frag-eXecutors-main-sponsor.html

Firma Qpad jeszcze przed przyjazdem podpisała kontrakt z portalem www,cybersport.pl. Podczas wizyty w Polsce przedstawiciela Qpada  – Johana Lidena, podpisana będzie również umowa z agencja BrandStyle, która będzie dbać o wizerunek marki na rynku polskim.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na stoisko Qpada podczas  targów „ON/OFF” które odbędą się w dniach: 22-24.10.2010 r.

Zainteresowanych prosimy o kontakt aby umożliwić bezpłatne wejście na Targi. Proponujemy wywiad z Johanem Lindenem przedstawicielem marki Qpad, przedstawicielami firmy MIP – oficjalnego partnera Qpad,  otrzymaniem produktów do recenzji.

O marce:

Firma QPAD powstała w maju 1994 roku w Szwecji. Jest liderem w produkcji profesjonalnych podkładek pod mysz, a jednocześnie jedną z najbardziej znanych i najszybciej rozwijających się firm w branży produktów dla graczy elektronicznych. W ofercie firmy znajdują się profesjonalne podkładki pod mysz, ślizgacze, słuchawki, smycze, opaski. Marka QPAD regularnie wspiera prestiżowe mistrzostwa sportów elektronicznych QTOUR, liczne turnieje, społeczności graczy, drużyny i imprezy poświęcone grom elektronicznym. W 2007 roku firma uruchomiła linię odzieżową dla graczy o nazwie Q Collection. Marka QPAD jest obecna w 31 krajach świata.

O dystrybutorze:

Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym polskim dystrybutorem produktów marek iriver, Cowon iAUDIO, Parrot, Laberg, iGO, Meizu, MPIO, DigiDock i wielu innych. MIP jest również wyłącznym importerem kilku z powyższych marek. Produkty oferowane przez MIP można znaleźć na półkach wielu renomowanych sklepów, takich jak Electro World, MediaMarkt, Saturn, Sferis, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Avans, Optimus. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerami i przedstawicielami czołowych marek, MP3Store gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny produktów, ale również pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 20 tysięcy użytkowników.

 Dystrybutor: MIP

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.