Rafał Stankiewicz w zarządzie WARTY – Portal PR - 24PR
Rafał Stankiewicz w zarządzie WARTY

05.10.2010 Kategoria: FIRMA, Ubezpieczenia. Autor: ipis

Od 1 stycznia 2011 r. do zarządów WARTY majątkowej i życiowej dołączy Rafał Stankiewicz. W nowym zarządzie, kierowanym przez Jarosława Parkota, Stankiewicz będzie odpowiedzialny m.in. za pion likwidacji szkód, produkty korporacyjne oraz reasekurację.Rafał Stankiewicz ma wieloletnie doświadczenie w obszarze likwidacji szkód, jest znanym i cenionym specjalistą, innowatorem w tej dziedzinie. Specjalizował się również w zarządzaniu systemami informatycznymi. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1996 roku był związany z PZU SA. Początkowo pracował w Oddziale Okręgowym PZU w Szczecinie. Zajmował stanowiska od inspektora do dyrektora ds. Nowej Organizacji Likwidacji Szkód w Biurze Likwidacji Szkód w PZU SA. Od grudnia 2007 roku pełnił funkcję członka Zarządu PZU S.A.

Od 1 stycznia przyszłego roku do zarządu ubezpieczyciela wejdzie również Witold Walkowiak.

Od nowego roku zarząd spółek majątkowej i życiowej będzie działał w składzie: Jarosław Parkot, Paweł Bednarek, Artur Biskupski, Geert De Kegel, Krzysztof Kudelski, Rafał Stankiewicz, Witold Walkowiak. Nowy zarząd ma wzmocnić realizację celów strategicznych WARTY i umocnić jej pozycję na rynku.

Źródło: Centrum Prasowe spółek Grupy KBC

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.