Röben wspiera Teatr Współczesny we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
Röben wspiera Teatr Współczesny we Wrocławiu

26.10.2010 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Obecnie firmy coraz częściej angażują się w lokalne życie kulturalne i inicjatywy artystyczne. Na takich działaniach zyskują zarówno instytucje kultury, jak i przedsiębiorstwa. A największym beneficjentem jesteśmy my, odbiorcy i widzowie.

 Firma Röben, producent ceramiki budowlanej, w myśl podpisanej niedawno umowy wesprze Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu. W zamian za sponsorowanie działań Teatru, producent otrzyma świadczenia reklamowe. Umowę zawarto do czerwca 2011 r.

Na deskach Teatru Współczesnego

Obiekt przy ul. Rzeźniczej 12 od lat jest jednym z najchętniej odwiedzanych teatrów we Wrocławiu. Przyciąga przede wszystkim współczesnym repertuarem, poruszającym trudne, niejednokrotnie kontrowersyjne tematy, oryginalnością formy oraz zaangażowanym aktorstwem. Lista wystawianych tam sztuk stale się rozrasta. Jeszcze nie umilkły na dobre brawa po wrześniowej premierze „Białego małżeństwa” w reżyserii Krystyny Meissner, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a już zbliża się kolejny spektakl premierowy – zaplanowany na 6 listopada 2010 „Trans-Atlantyk” w reżyserii Jarosława Tumidajskiego.

Nie tylko teatr

Röben od dawna angażuje się w projekty społeczne; chętnie sponsoruje również inicjatywy sportowe oraz kulturalne. Firma ze Środy Śląskiej współpracuje m.in. z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu w ramach kształcenia studentów pasjonujących się ceramiką. Natomiast do wspieranych przez Röbena drużyn sportowych należy SKRA Bełchatów, mistrz Polski w siatkówce; Unia Leszno, drużynowy mistrz Polski w jeździe na żużlu; LKS Odra Röben Głoska, wielokrotni mistrzowie Polski w tenisie stołowym oraz klub piłkarski Polonia Środa Śląska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.