Rok istnienia serwisu Animili.pl – Portal PR - 24PR
Rok istnienia serwisu Animili.pl

14.10.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: admin

Animili – hodowla zwierzaków w sieci, obchodzi pierwsze urodziny. Rok istnienia serwisu zaowocował licznymi sukcesami, są powody do świętowania.
Animilki, czyli wirtualne zwierzaki cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Animili jest marką przyjazną dziecku, dlatego zainteresowanie serwisem rośnie. Portal staje się znany już nie tylko jako gra internetowa. W ciągu tego roku serwis objął już patronatem medialnym kilka książek, filmów oraz  wydarzeń skierowanych do dzieci.

Obecnie w grze Animili zarejestrowanych jest ponad 140 000 właścicieli wirtualnych piesków i kotków. Ich głównym zadaniem jest stworzenie pupila i opieka nad nim – karmienie, kąpanie oraz dbanie o jego sen, zdrowie i rozrywkę. Użytkownicy gry tworzą zaangażowaną i aktywną społeczność młodych internautów.

Animili.pl powstało 11 października 2009 w ramach projektu Startup School organizowanego przez Rafała Agnieszczaka i firmę Kreativ Sp. z o.o. Niewątpliwie pierwszy rok przesądza o dalszych losach startup’u. Animili obrało kierunek na sukces i z pewnością uda się go osiągnąć z pomocą dzieci zakochanych w wirtualnych zwierzakach.

http://animili.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.