Rusza akcja promocyjna Rafin Developer Osiedle wolne od VAT-u! – Portal PR - 24PR
Rusza akcja promocyjna Rafin Developer Osiedle wolne od VAT-u!

18.10.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Reklama. Autor: admin

Rafin Developer, jedna z największych firm deweloperskich na Dolnym Śląsku, obniżyła ceny wybranych mieszkań na Osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu. Dzięki nowej promocji, mieszkania w standardzie Premium zlokalizowane na Krzykach-Partynicach, można teraz kupić nawet o  kilkadziesiąt tysięcy taniej. Specjalną ofertą objętych zostało kilkanaście mieszkań 2- i 3-pokojowych z tarasami lub balkonami, o metrażu od ok. 40 do 80 m2.

Podwyżka podatku VAT z 7 do 8 proc., planowana na początek przyszłego roku, wpływa zarówno na decyzje kupujących, jak i sprzedających mieszkania. Kupujący aktywizują się w poszukiwaniach lokum, wolą zainwestować w zrealizowany już projekt, tak aby transakcję zamknąć do końca roku i uniknąć płacenia wyższego podatku VAT.

Z kolei deweloperzy wiedzą, że jest to dobry moment na sprzedaż mieszkań, do czego dodatkowo zachęcają wprowadzając znaczne obniżki cen. Jak mówi Irmina Najwer z Biura Sprzedaży Rafin Developer: „Nasza nowa oferta promocyjna skierowana jest do osób, które zdecydowały są kupić lokum jeszcze w tym roku. Zostały nią objęte  mieszkania 2- i 3-pokojowe, o metrażu od 43 do 78 m2. Obniżka o wartość podatku VAT, pozwala na zakup mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji i w dobrej cenie. Dla przykładu za mieszkanie 2-pokojowe, 51 m kw., zapłacimy teraz 308 tys. zł”. Osiedle położone jest na Krzykach-Partynicach, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Atrakcyjnie zagospodarowana okolica oraz ciekawa architektura Osiedla przypadną do gustu wszystkim, którzy lubią odpoczynek na świeżym powietrzu i w otoczeniu przyrody.

Informacje nt Rafin Developer
Rafin Developer jest jednym z największych przedsiębiorstw branży deweloperskiej, na terenie Dolnego Śląska. Bogate doświadczenie spółki wynika z realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych od przeszło 10 lat. Wysoki kapitał zakładowy, współpraca z czołowymi bankami i rozbudowywany sukcesywnie portfel nieruchomości, zapewniają Firmie duży potencjał rozwojowy oraz zabezpieczenie pod realizowane i planowane inwestycje.

Więcej informacji na www.rafin.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.