Sąd wydał decyzję o likwidacji Internet Group – Portal PR - 24PR
Sąd wydał decyzję o likwidacji Internet Group

18.10.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

W dniu 18 października 2010 r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych wydał postanowienie o rozpoczęciu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację spółki Internet Group SA. Postanowienie uprawomocni się w ciągu 7 dni.

Zarząd Spółki zamierza odwołać się od decyzji Sądu wskazując na prowadzone rozmowy z inwestorami zainteresowanymi zaangażowanie kapitałowym w poszczególne spółki Grupy.

Dzisiejsza decyzja Sądu nie jest po naszej myśli. Dołożyliśmy wielu starań, aby stworzyć realny program restrukturyzacji finansowej Spółki, pozyskaliśmy inwestorów, którzy deklarują wolę wejścia w struktury Grupy i wierzymy w jego powodzenie. Ponadto, uzyskaliśmy przychylność BRE Bank SA wobec naszych propozycji restrukturyzacyjnych. Będziemy odwoływać się od tej decyzji kierując się dobrem Spółki i jej akcjonariuszy. – mówi Jan Ryszard Wojciechowski, Prezes Zarządu Internet Group SA.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.