Samsung Solid B2710 – nowa definicja wytrzymałości! – Portal PR - 24PR
Samsung Solid B2710 – nowa definicja wytrzymałości!

08.10.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

Całkowita ochrona przed błotem, kurzem i upadkiem, możliwość pracy do 30 minut w zanurzeniu do 1 m – to tylko niektóre cechy wyróżniające nowy model z serii Solid – Samsung B2710. Premierowy telefon jako pierwszy z Solidów spełnia normę IP67, a odporny na zarysowania wyświetlacz 2.0” QVGA jest zgodny ze standardem twardości 4H. Samsung Solid B2710 imponuje nie tylko niesamowitą odpornością na trudne warunki zewnętrzne – aparat wyposażono również w cały szereg praktycznych funkcjonalności oraz potencjał telefonii 3G.

Twardziel o towarzyskim usposobieniu
Samsung Solid B2710 zapewnia szybki dostęp do popularnych serwisów społecznościowych oraz internetowych komunikatorów, natomiast komfortowa i duża klawiatura pozwala wygodnie pisać wiadomości i korzystać z menu telefonu w grubych rękawicach. Nawet w ekstremalnych warunkach z łatwością można więc podzielić się swoimi wrażeniami i uwiecznić je dzięki aparatowi fotograficznemu 2MPix z funkcją nagrywania wideo. Wśród towarzysko-rozrywkowych opcji Solida znalazły się również Radio FM i odtwarzacz MP3 oraz gwarantująca najwyższą jakość dźwięku przestrzennego technologia DNSe 2.0.

Outdoorowe funkcjonalności
Samsung Solid B2710  to również prawdziwa skarbnica praktycznych funkcji, które z pewnością okażą się niezbędne w terenie. Najnowszy telefon wyposażono w odbiornik GPS kompatybilny z NaviExpert i Google Maps, dzięki któremu aparat automatycznie lokalizuje pozycję na mapie i ułatwia znalezienie najbardziej optymalnej drogi. Samsung Solid B2710 oferuje również dostęp do cyfrowego kompasu oraz krokomierza pozwalającemu nie tylko sprawdzić pokonany dystans, ale również liczbę kroków i spalonych kalorii.  W razie potrzeby zawsze pod ręką mamy też latarkę.

IP (International Protection Rating)
Europejska klasyfikacja pozwalająca określić stopień ochrony urządzenia przed działaniem czynników zewnętrznych. Pierwsza cyfra odnosi się do zabezpieczenia przed ciałami stałymi, druga określa poziom ochrony przed wnikaniem wody.

Samsung Solid B2710 jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 529zł.

Specyfikacja techniczna

Sieć  

EDGE 850/900/1800/1900

WCDMA 500/2100

Wyświetlacz 2.” 240×320 QVGA
Aparat i Wideo Aparat 2MPix z możliwością nagrywania filmów wideo
Audio Odtwarzacz MP3, radio FM, DNSe 2.0 z cyfrową redukcją szumów
Funkcje dodatkowe Wiadomości: SMS, MMS, Email
Przeglądarka www z obsługą Flash
Cyfrowy kompas, Krokomierz z funkcją liczenia kalorii, Latarka
A-GPS z obsługą NaviExpert i Google Maps
Certyfikat Armii Stanów Zjednoczonych IP67
Łączność Bluetooth v 2.1, USB 2.0
Pamięć 30 MB + czytnik kart microSD do 16GB
Wymiary 120.7 x 53x 17.9 mm
Bateria 1300 mAh, czas rozmowy do 19 godzin, czas czuwania do 600 godzin (25dni)

Informacje o Samsung Electronics

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT.

W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

 

Samsung Electronics Polska 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.