Skarbiec Mennicy Polskiej otwiera się na internautów – Portal PR - 24PR
Skarbiec Mennicy Polskiej otwiera się na internautów

22.10.2010 Kategoria: INTERNET, Konkursy. Autor: ipis

Skarbiec Mennicy Polskiej zorganizował konkurs interaktywny, który potrwa do 31 października. W jego ramach Internauci mają szanse na wirtualną audiencje u Króla Augusta Stanisława Poniatowskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie króla, mogą wygrać srebrne numizmaty.

Skarbiec Mennicy Polskiej po raz kolejny przygotował akcję skierowaną do Internautów. Tym razem w jej ramach można wygrać 500 srebrnych numizmatów. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy odwiedzić stronę skarbiecmennicy.pl, kliknąć na baner konkursowy i w polu dialogu wpisać hasło „konkurs”. W trakcie wirtualnej rozmowy z królem Poniatowskim należy jedynie odpowiedzieć na konkursowe pytanie dotyczące historii Polski – co tysięczny gracz odpowiadający prawidłowo otrzyma specjalny kod, który uprawnia go do odbioru wygranej, w postaci srebrnego numizmatu. Uczestnicy konkursu, którzy nie wygrali nagrody, ani nie udzielili prawidłowej odpowiedzi, mogą brać udział w zabawie codziennie, co znacznie zwiększa ich szansę na wygranie nagrody.

To już kolejna promocja Skarbca Mennicy Polskiej, który jako cel swojej działalności stawia sobie edukację w zakresie numizmatyki, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Konkurs ma za zadanie zbliżyć Internautów do tematyki numizmatów, animację społeczności skupionej wokół tematyki kolekcjonerstwa, a także przełamanie stereotypów dotyczących kolekcjonerów monet. Numizmatyka to hobby dla osób w każdym wieku.

Nagrodami w konkursie są numizmaty o wadze 14,14 g i zawartości srebra Ag 925.

Więcej informacji: http://www.skarbiecmennicy.pl/

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.