Śląskie Towarzystwo Marketingowe: XXI Wieczór z marketingiem – Portal PR - 24PR
Śląskie Towarzystwo Marketingowe: XXI Wieczór z marketingiem

02.10.2010 Kategoria: konferencje. Autor: aGula.

W pierwszy październikowy czwartek  odbędzie się w katowickiej Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. J. Ziętka przy ul. Krasińskiego 2 (sala 209, II piętro). kolejny,  XXI Wieczór z marketingiem

Program wieczoru
17.00 – CZĘŚĆ WSTĘPNA WIECZORU
17.10 – MK: ZARZĄDZANIE DLA MARKETINGOWCÓW – część 1, wykład – Premiera nowego wystąpienia z cenionego cyklu „Zarządzanie dla specjalisty”. Omawia w sposób niezwykle atrakcyjny i prosty najważniejsze aspekty zarządzania, dotyczące ludzi marketingu. Powinno zainteresować zarówno studentów, specjalistów/pracowników marketingu i firmy z branży marketingowej. Poprowadzą Monika Wziętek i Kamil Popławski (zespół MK International)
17.55 – Przerwa
18.00 – MK: DYSKUSJA O ZARZĄDZANIU – część 2, panel dyskusyjny – czyli moderowana dyskusja specjalnie dla członków ŚTM. Dyskusje poprowadzi Monika Wziętek i Kamil Popławski (zespół MK International). Odpowiadają na każde zadane pytanie, rozwiązują problemy, pokazują swój punkt widzenia.
18.30 – Przerwa
18.45 – ŚWIAT DŹWIĘKU W ŚWIECIE MARKETINGU – Jak wygląda produkcja spotów radiowych? Jak ważny jest odpowiedni dobór głosu do reklamowanego produktu? W jaki sposób należy przeprowadzić dźwiękową kampanię? Warto wiedzieć, jak nie dać się oszukać studiom i lektorom amatorom. Wszystko o produkcji dźwięku i wykorzystywaniu go w świecie marketingu.
Przedstawia Tomasz Czyba – Projekt manager firmy Empiria Creation
19.30 – Przerwa
19.45 – NIESAMOWITY PODRÓŻNIK – Gwiazdą wieczoru będzie pan Mieczysław Bieniek, emerytowany górnik ze śląska, który wyruszył w podróże po całym świecie, a jedną z tych podróży opisał w książce ‚Hajer jedzie do dalajlamy’. Po relacji wyświetlony zostanie film z jego udziałem, w który pokazuje w jaki sposób za grosze, z determinacją i humorem można znaleźć się na drugim końcu świata i zrealizować cel. Czy udało mu się spotkać duchowego przywódcę Tybetańczyków?
20.55 – Zakończenie Wieczoru

Zapraszamy gorąco!

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.