Spotkanie Grupy Worldcom PR EMEA w Stambule – Portal PR - 24PR
Spotkanie Grupy Worldcom PR EMEA w Stambule

01.10.2010 Kategoria: Agencje PR, EVENT. Autor: ipis

Ponad trzydzieści niezależnych agencji public relations, należących do regionu EMEA Worldcom PR Group, spotka się w dniach 30 września – 2 października w Stambule, w Turcji. Glaubicz Garwolińska Consultants – jako jedyna agencja członkowska z Polski– będzie reprezentowała nasz kraj podczas tego spotkania.Specjaliści z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki będą omawiać najnowsze trendy w komunikacji oraz sytuację branży na rynkach lokalnych. Podczas spotkania przeprowadzone zostaną również warsztaty w kontekście współpracy z tureckimi firmami, które poprowadzą jedni z najlepszych specjalistów w zakresie komunikacji w regionie.

Wybraliśmy Stambuł, ponieważ jest on nie tylko geograficznym centrum regionu EMEA, ale również kluczowym rynkiem wschodzącym dla usług PR oraz komunikacji marketingowej. Tegoroczna strategia Worldcom PR  zakłada bowiem dynamiczną ekspansję Grupy na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ponadto, na przestrzeni ostatniego roku pozyskaliśmy nowych partnerów właśnie z tego obszaru – mówi Corinna Voss, Szefowa Grupy Worldcom PR EMEA. – Wierzymy, że tegoroczne spotkanie będzie wspaniałą okazją zarówno do wymiany doświadczeń w dziedzinie komunikacji, poznania najnowszych trendów PR, jak również spotkania i nawiązania cennych kontaktów z całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki – dodaje.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy do Grupy dołączyli nowi partnerzy z Francji, Szwecji, Turcji, Egiptu, Libanu, Holandii oraz Belgii.

Worldcom PR Group

Czołowa sieć, zrzeszająca niezależne agencje konsultingowe i PR, posiadająca 107 przedstawicielstw
w 95 miastach na całym świecie. Grupa istnieje od 1988 roku, dzięki swojej strukturze umożliwiając partnerom świadczenie usług na rzecz spółek o zasięgu krajowym i międzynarodowym, elastycznie i z zachowaniem indywidualnego podejścia do klienta. Klienci Worldcom PR Group mają w każdej chwili dostęp do dogłębnych ekspertyz z dziedziny komunikacji, tworzonych przez profesjonalistów z całego świata. Jedynym przedstawicielem Grupy w Polsce jest Glaubicz Garwolińska Consultants – jedna z najbardziej uznanych i doświadczonych firm w dziedzinie Public Relations i Corporate Affairs na polskim rynku.

Więcej: www.worldcomemea.com, www.worldcomgroup.com, www.glaubicz.pl

Źródło: Glaubicz Garwolińska Consultants

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.