Srebrna Effie dla „Hipnotyzującej Promocji” Netii – Portal PR - 24PR
Srebrna Effie dla „Hipnotyzującej Promocji” Netii

27.10.2010 Kategoria: EVENT, MARKETING. Autor: ipis

Netia otrzymała Srebrną Effie w kategorii „Telekomunikacja” za kampanię reklamową pt. „Hipnotyzująca Promocja” w XI edycji konkursu efektywności działań komunikacji marketingowej – EFFIE.
EFFIE to jeden z najważniejszych konkursów branży marketingowej, nagradzający efekty rynkowe uzyskane poprzez kampanie reklamowe. Wręczenie nagród w edycji 2010 konkursu odbyło się podczas Gali 25 października br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. W imieniu Netii statuetkę odebrali: Grzegorz Esz, Michał Dolny oraz Michał Breś.

„Bardzo cieszy nas ta nagroda – tym bardziej, że jest to pierwsza statuetka  EFFIE w historii Netii. Ale jesteśmy pewni, że nie ostatnia – platforma komunikacyjna z udziałem Tomasza Kota, którą wprowadziliśmy półtora roku temu, przyczyniła się do znacznego wzrostu świadomości naszej marki, a co za tym idzie – wzrostu sprzedaży naszych usług i zwiększenia udziałów w rynku” – powiedział Michał Dolny, Dyrektor Marketingu Netii.

Nagrodzona kampania reklamowa pierwotnie towarzyszyła „Hipnotyzującej Promocji” Netii na przełomie 2009 i 2010 r. Z uwagi na jej wysoką – potwierdzoną branżowymi nagrodami – skuteczność oraz bardzo dobre przyjęcie przez widzów, Netia zdecydowała się na jej wykorzystanie również jesienią 2010 r. W główną rolę, hipnotyzera, wcielił się Tomasz Kot, Twarz Netii. Za kreację kampanii odpowiada agencja reklamowa Brasil, a za zakup mediów ZenithOptimedia.

EFFIE to jeden z najważniejszych na świecie konkursów branży komunikacji marketingowej. Konkurs nagradza sukcesy rynkowe marek osiągnięte dzięki wdrożonym kampaniom reklamowym. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1968 r. w Nowym Jorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu, a obecnie realizowany w 38 krajach świata. W Polsce organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Źródło: Netia SA

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.