TBWA\PR i BRAINSHOP U-BOOT promują projekt „Gwiazda Morza” – Portal PR - 24PR
TBWA\PR i BRAINSHOP U-BOOT promują projekt „Gwiazda Morza”

26.10.2010 Kategoria: Agencje PR, Kampania, Reklama. Autor: ipis

TBWA\PR i BRAINSHOP U-BOOT rozpoczynają obsługę projektu „Gwiazda Morza” w zakresie kompleksowej komunikacji dla ekskluzywnych apartamentów położonych nad Bałtykiem.

Agencje zajęły się projektem strategii marketingowej dla projektu deweloperskiego realizowanego przez firmę Mierzeja Helska Sp. z o. o. – „Gwiazda Morza”.

Agencja reklamowa Brainshop U-boot zajęła się pracami nad strategią, nazwą, a także kreacją. Natomiast Agencja TBWA\PR stworzyła projekt długofalowej strategii działań public relatons.

Brainshop U-boot przygotowała spójną identyfikację wizualną, stworzyła serwis internetowy oraz niestandardowe nośniki kreujące zalety projektu. TBWA\PR prowadzi relacje z mediami na szczeblu ogólnopolskim oraz lokalnym. W ramach działań uruchomiony został serwis internetowy.

Z ramienia TBWA\PR projektem zajmuje się Agnieszka Krawczyńska.

Więcej szczegółów: http://twojdomnadbaltykiem.pl/

Źródło: TBWA\PR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.