Teja Tur wybrała agencję PR – Portal PR - 24PR
Teja Tur wybrała agencję PR

25.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Firma Teja Tur podpisała umowę o współpracy z agencją public relations – Enter PR. Umowa obejmuje prowadzenie biura prasowego i relacji z dziennikarzami, koordynację kontaktów z mediami oraz wsparcie w zakresie promocji w Internecie.

Teja Tur to firma łącząca funkcję Biura Podróży i Agencji Eventowej, w tym roku obchodząca jubileusz 10-lecia działalności. – W związku z ciągłym rozwojem firmy i obchodzonym w tym roku dziesięcioleciem, postanowiliśmy zadbać o profesjonalizację naszych kontaktów z mediami – mówi Anna Kopek, właścicielka i General Manager agencji Teja Tur.

Firma obsługuje rynek spotkań firmowych w zakresie imprez integracyjnych, motywacyjnych eventów inspirowanych kulturami świata, szkoleń i konferencji. Nowym działem w firmie jest dział turystyki przyjazdowej (In-coming).

Źródło: Enter PR

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.