Times Square Public Relations dla IFTM Internorm – Portal PR - 24PR
Times Square Public Relations dla IFTM Internorm

25.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Krakowska agencja Times Square Public Relations rozpoczęła współpracę z IFTM Internorm –  polskim oddziałem międzynarodowej firmy produkującej okna i drzwi. Internorm z 17 500 000 wyprodukowanych okien plasuje się na pierwszym miejscu wśród największych marek okiennych Europy i zatrudnia ok. 1800 osób. Firma specjalizuje się w produkcji okien PCV, drewniano-aluminiowych oraz okien zespolonych,  posiadających certyfikaty przydatności dla domów pasywnych.

Do zadań agencji należą działania PR w zakresie strategii wizerunkowej, kontaktów z mediami i PR produktowego oraz zarządzanie komunikatami w wyszukiwarce Google w ramach modelu NPRS – Net PR Synergy. Agencja Times Square Public Relations będzie również wspierać firmę IFTM Internorm w komunikacji z jej partnerami.

www.timessquare.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.