Trzy odcienie wody – Portal PR - 24PR
Trzy odcienie wody

15.10.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

 Sztuka współczesnego designu przyzwyczaiła nas do oryginalnych rozwiązań. To one nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Wiedzą o tym również producenci armatury łazienkowej i stawiają akcent na… światło.


W nowoczesnych wnętrzach światło bywa główną dekoracją. Nikogo nie dziwi już iluminacja mebli, podłogi czy nawet sprzętów elektronicznych. To już nie tyle kwestia bezpieczeństwa i wygody, ale przede wszystkim estetyki. Absolutną nowością na polskim rynku są baterie z podświetlanym strumieniem wody.

O połączenie piękna z pożytecznym zadbali projektanci z firmy Eurorama, Art. Design. Bateria umywalkowa Watersquare Light przykuwa uwagę perfekcyjną stylistyką idealnie wpisującą się w modny geometryczny nurt w designie. Jej uruchomienie powoduje odpowiednie podświetlenie strumienia wody – ciepła to czerwony, fioletowy – chłodna, niebieski – zimna. To nie tylko bardzo oryginalne rozwiązanie, ale i funkcjonalne, choćby w przypadku małych dzieci, dla których kontakt z gorącą wodą może być szczególnie niebezpieczny. Bateria Watersquare Light przynosi także korzyści ekonomiczne. Dzięki temu, że „widzimy” temperaturę wody, możemy ją świadomie oszczędzać. Na ciepłą wodę czekamy tylko tyle, ile to konieczne – ani chwili dłużej.

Wyłącznym dystrybutorem marki Eurorama, Art. Design na rynek polski jest Grupa Madix.

Dane techniczne:
– bateria umywalkowa Watersquare Light występuje w dwóch wysokościach 337mm i 177mm 
– kolor: chrom
– gwarancja: 2 lata

Cena detaliczna:337mm – 4150.00 netto
Cena detaliczna:177mm – 3750.00 netto .

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.