Tusze i tonery TB Print – Portal PR - 24PR
Tusze i tonery TB Print

19.10.2010 Kategoria: Biuro. Autor: admin

Przy wysokich cenach tuszy i tonerów, drukowanie dużej ilości stron może być dotkliwe dla kieszeni nie tylko firm, ale i przeciętnego konsumenta. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie skorzystanie z materiałów alternatywnych, nazywanych potocznie zamiennikami – produktów charakteryzujących się wysoką jakością i niską ceną.   

AB S.A., dystrybutor IT i producent komputerów PC oraz materiałów eksploatacyjnych TB Print, w odpowiedzi na potrzeby konsumentów wprowadza na rynek odświeżone tusze i tonery marki TB Print.

W ostatnim czasie wybrane materiały produkowane przez dystrybutora IT otrzymały certyfikaty wydajności przyznane przez Politechnikę Wrocławską. Laboratorium przy wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej przetestowało już pierwsze kartridże przy użyciu norm ISO/IEC 19752.
Testy potwierdzają wysoką wydajność produktów.

Aby przekonać konsumentów o niezawodności tuszy i tonerów, produkty  TB Print objęte zostały tzw. pakietem bezpieczeństwa – bezterminową gwarancją, która dotyczy również urządzeń drukujących użytkowników.
W przypadku ewentualnej usterki sprzętu podczas używania produktu TB Print, producent materiałów eksploatacyjnych zapewni naprawę na własny koszt.  

„Oferujemy użytkownikom tusze i tonery TB Print, które są wydajne, bezpieczne dla drukarek i posiadają bardzo dobre parametry wydruków. Dodatkowym potwierdzeniem ich jakości jest nasz pakiet gwarancyjny.” – powiedział Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.

Oferta materiałów alternatywnych TB Print obejmuje tusze do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych oraz zestawy do napełniania. Łącznie w sprzedaży znajdują się produkty dedykowane do urządzeń wszystkich czołowych producentów – m.in. Canon, Epson, HP, Lexmark, OKI, Xerox czy Brother.

Parametry i jakość materiałów TB Print potwierdzają przyznane międzynarodowe certyfikaty ISO – m.in. ISO 14001:2005.

Materiały eksploatacyjne TB Print są już do nabycia w renomowanych sklepach detalicznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie WWW.TBPRINT.EU.
AB S.A. 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.