Vitana: zdrowie, siła, uroda – Portal PR - 24PR
Vitana: zdrowie, siła, uroda

26.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: IMR advertising

Agencja IMR advertising by PR podpisała umowę promocyjną z firmą farmaceutyczną Vitapolfarm oferującą produkty, bez których nasz organizm nie może sprawnie funkcjonować i dawać radości z życia.

Umowę podpisały: Monika Iskandar – dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR i Ewa Rutkowska – prezes Vitapolfarm Sp. z o.o.
Vitapolfarm posiada w swojej ofercie, pod marką Vitana, preparaty Cidrex Plus, Fabacum, Saluran i Venisea. Wszystkie zostały objęte opieką promocyjną przez IMR advertising by PR.

Cidrex Plus to ocet jabłkowy z zieloną herbatą, Fabacum jest neutralizatorem kalorii, Saluran oczyszcza organizm i uwalnia go od toksyn. Natomiast Venisea zawiera skrzyp polny, czyli idealną odżywkę wzmacniającą skórę, włosy i paznokcie.

„Działania promocyjne podjęte przez naszą agencję skierowane są przede wszystkim do kobiet, ale zważywszy, iż coraz większa liczba mężczyzn określa siebie mianem metroseksualnych, więc również oni mogą sięgać po niektóre lub wszystkie preparaty ze znakiem Vitany. Spróbujemy też przekonać kobiety, aby doceniły właściwości preparatów Vitany i zachęciły do ich stosowania swoich mężczyzn. Uzupełnienie codziennego pożywienia suplementami i odżywkami, to prosta droga do poprawy zdrowia, jakości życia i wzbogacenia przeżyć w skomplikowanej współczesnej codzienności” – mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

Roczna kampania promocyjna będzie prowadzona w prasie poradnikowej, kobiecej, lifestylowej i w Internecie. Rozpocznie ją śniadanie prasowe 17 listopada br.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.