Wamp w garniturze – Portal PR - 24PR
Wamp w garniturze

07.10.2010 Kategoria: Moda. Autor: admin

Cała jesienna moda kręci się wokół garnituru. Klasyczny, z geometrycznym cięciem i we wszystkich kolorach jesieni. Militarny, czy retro jest tą częścią garderoby, która w stylizacjach a’la uniseks pozwoli z eleganckiej profesjonalistki w pracy w jednej sekundzie zamienić się w zmysłową kobietę wamp.

Kobieta w spodniach jest uwodzicielska tylko wówczas, gdy nosi je po kobiecemu…
Yves Saint Laurent

Profesjonalizm po męsku
Dlaczego po męsku? Do czasu wprowadzenia na wybiegi przez kreatorów światowej mody – Chanel i Yves Saint Laurenta – garnituru w wersji lady, kostium taki uważany był za rezerwację w męskiej szafie. Już wcześniej jednak doceniały go zbuntowane emancypantki. Dla George Sand męski garnitur symbolizował poczucie wartości, siły i indywidualizmu. Dzisiaj moda uważa kobiecy garnitur za klasykę najwyższej próby, która już nie szokuje i znakomicie podkreśla kobiecość. – Damski garnitur jest sezonowym pewnikiem. W tym sezonie projektanci doceniają prosty krój, elegancję i wygodę. Kobiecy garnitur jest jak biała koszula – niezawodny na formalne okazje i w biurze. Doskonale skrojony powinien być również wykonany z wysokiej jakości tkanin – mówi Piotr Berliński, Dyrektor Zarządzający Every Nature. Garnitur ma wiele zalet: jest idealną kreacją na biznesowe spotkania, uniwersalną bazą pod różne stylizacje i służy każdej kobiecej sylwetce, podkreślając jej walory. Ponadto jest bezpiecznym strojem, kreującym wizerunek profesjonalistki. Sprawdź propozycję Every Nature na http://sklep.everynature.pl

Z pracy na imprezę

Ta część garderoby rodem z męskiej szafy zdecydowanie podtrzymuje próbę czasu i temperatur, zmieniając fasony i przekształcając się z lekkich, jasnych wersji w bogatsze i ciemniejsze jesienno-zimowe. Dodatkowym atutem garnituru jest jego neutralność, która pozwala z klasycznego czarnego zestawu mody biurowej: marynarka plus spodnie stworzyć wersję glamour – doskonałą na wieczorne wyjście. Dorota Sikorska, stylistka marki Every Nature uważa, że damski garnitur to znakomita baza pod szalone stylizacje. – Po pracy pozwól sobie na odrobinę nonszalancji. Oficjalny charakter stroju zniknie, jeśli marynarkę włożysz bezpośrednio na kolorową bieliznę i całość wzbogacisz ekstrawaganckim, wyrazistym dodatkiem. Subtelne kolczyki zamień na dużą biżuterię – hitem tego sezonu są wielkie kwiatowe broszki, a teczkę na małą kopertową torebkę. Do tego koniecznie szpilki. Efekt? Kwintesencja zmysłowości i kobiecości zaklęta w garniturze – przekonuje stylistka. Kreacja z marynarką w roli głównej jest znakomitą alternatywą dla wieczorowej lub koktajlowej sukienki.
To modny i wygodny trend, który przyzwala na szybką metamorfozę z biznesowego image na nieco bardziej szalony i seksowny.

Sprawdź modą biurową na http://sklep.everynature.pl

Biuro prasowe „Every Nature”
Żarówka PR i Marketing

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.