Warsztaty wideo w Warszawie – Portal PR - 24PR
Warsztaty wideo w Warszawie

06.10.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

30 października w Warszawie odbędą się, organizowane przez serwis SwiatObrazu.pl, warsztaty cyfrowej edycji wideo w programie Sony Vegas Movie Studio. Szkolenie kierowane jest zarówno do osób amatorsko zajmujących się tworzeniem wideo, pragnących tworzyć ambitne materiały, jaki i do osób planujących zawodowo wykorzystać rozbudowane możliwości nowoczesnego programu do edycji wideo. Warsztaty będzie prowadził Grzegorz Seweryn – wieloletni pracownik firmy KSK Dystrybucja sp. z o.o., specjalista do spraw systemów edycji wideo i produktów multimedialnych, trener Akademii Sony Centre.

Cyfrowa edycja wideo polega na uporządkowaniu stworzonego materiału przez zestawienie poszczególnych ujęć filmu w określonym następstwie czasowym i przyczynowym oraz nadanie temu materiałowi odpowiedniego rytmu i płynności. Pozwala również nadać filmowi maksymalnie przejrzystą i sugestywną konstrukcję, dzięki której oddziaływanie na widza będzie największe.

Warsztaty są płatne, w cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, certyfikat poświadczający ukończenie kursu, przewidziana jest również przerwa kawowa i poczęstunek.

Program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora: www.swiatobrazu.pl.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.