Większy zespół Biura Reklamy w Harvard Business Review Polska – Portal PR - 24PR
Większy zespół Biura Reklamy w Harvard Business Review Polska

27.10.2010 Kategoria: Reklama. Autor: ipis

Do zespołu Biura Reklamy Harvard Business Review Polska dołączyła Izabela Staniszewska. Na stanowisku Key Account Executive będzie odpowiadać za sprzedaż powierzchni reklamowych w magazynie oraz dodatkach do niego.
Staniszewska od 2003 roku była związana z Biurem Reklamy magazynu pokładowego PLL LOT Kaleidoscope, gdzie ostatnio pełniła funkcję Key Account. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w firmie Poland Property oraz w wydawnictwie Bachurski MediaCorp. Jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Harvard Business Review Polska jest polską edycją najbardziej prestiżowego magazynu o zarządzaniu na świecie. Od 2003 r. dostarcza polskim menedżerom przełomowych idei i najlepszych rozwiązań w obszarze zarządzania. Magazyn prezentuje praktyczne narzędzia i sprawdzone metody radzenia sobie zarówno z biznesową codziennością, jak i z niecodziennymi wyzwaniami. Publikowane artykuły na temat przywództwa, rozwoju, finansów, sprzedaży i marketingu, odkrywają – nawet przed najbardziej doświadczonymi menedżerami – nowe oblicze biznesu.

Źródło: Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.