Wystartowała „Akademia Mistrzów” – Portal PR - 24PR
Wystartowała „Akademia Mistrzów”

22.10.2010 Kategoria: Kampania, Sport. Autor: admin

Wystartowała „Akademia Mistrzów” z AZS-AWF Warszawa – cykl spotkań ze sportowcami stołecznego klubu w warszawskich szkołach podstawowych i gimnazjach. Projekt zainaugurowały zajęcia pokazowe w Szkole Podstawowej nr 143 poprowadzone przez piłkarki ręczne AZS-AWF Warszawa.

Zawodniczki występujące na co dzień na I-ligowych parkietach zaprezentowały uczniom próbkę swoich umiejętności oraz poprowadziły dwie godziny zajęć z popularnego „szczypiorniaka”. Towarzyszył im przy tym trener, Daniel Lewandowski. Na koniec nie mogło zabraknąć rozdawania autografów.

„Akademia Mistrzów” to wspólny projekt AZS-AWF Warszawa i agencji marketingu sportowego Sport Evolution. W ramach akcji odbędzie się cykl spotkań zawodników stołecznego klubu z uczniami warszawskich szkół. Pokazowe zajęcia poprowadzą m.in. Tomasz Majewski i Paweł Korzeniowski.

Chętne szkoły proszone są o kontakt bezpośrednio z agencją Sport Evolution. Najbliższe zaplanowane zajęcia mają poprowadzić rugbyści AZS-AWF Warszawa.

Zdjęcie z inauguracji „Akademii Mistrzów”.

Sport Evolution – agencja marketingu sportowego

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.