XVI Konkurs Chopinowski w Internecie – Portal PR - 24PR
XVI Konkurs Chopinowski w Internecie

15.10.2010 Kategoria: EVENT, INTERNET. Autor: ipis

ATM Software Sp. z o.o., spółka z grupy kapitałowej ATM S.A., realizuje transmisję internetową XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie na bazie łącza zestawionego na potrzeby konkursu przez operatora ATMAN, również należącego do ATM S.A.
Dzięki autorskim rozwiązaniom udostępnionym przez firmę ATM Software, partnera technologicznego Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, każdy użytkownik Internetu może codziennie oglądać występy uczestników i śledzić przebieg tegorocznego konkursu zarówno na stronie Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, jak również m.in. na stronach  portalu Chopin2010.pl.

Transmisja dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina dostępna jest na stronie: http://konkurs.chopin.pl/pl/edition/xvi/online/broadcasting

Źródło: ATM S.A.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.