Zaprojektuj kuchnię marzeń – Portal PR - 24PR
Zaprojektuj kuchnię marzeń

29.10.2010 Kategoria: Dom i ogród, INTERNET. Autor: ipis

Serwis kuchnia.samsung.pl powstał z myślą o tych, którzy planują stworzyć funkcjonalną, stylową kuchnię. Strona umożliwia odbycie wirtualnej wycieczki, podczas której każdy może dobrać sprzęt oraz wystrój odpowiedni do swojej kuchni. Przegląd bogatej gamy produktów, porady ekspertów oraz garść cennych informacji czynią ze strony praktyczne narzędzie do aranżacji kuchennej przestrzeni.

Zaprojektowanie kuchni nie jest łatwym zadaniem. Dla wielu osób idealna kuchnia jest czymś więcej, niż tylko miejscem przeznaczonym do przygotowywania posiłków. Powinna być perfekcyjnym połączeniem stylu, wysokiej jakości i funkcjonalności. Jak się nie pogubić, dokonać odpowiednich wyborów i stworzyć takie miejsce? Serwis kuchnia.samsung.pl powstał właśnie po to, aby pomóc każdej osobie szukającej ciekawych pomysłów i inspiracji.

Wirtualna kuchnia inspirowana Samsungiem

Samsung stawia na nowoczesne metody prezentacji swoich rozwiązań. Po wejściu na stronę pojawi się wirtualna kuchnia, poruszając się po niej można zapoznać się z wieloma modelami sprzętu AGD. Wystrój wnętrza można dowolnie zmieniać, wybierając ustawienie, odpowiednie urządzenia, stylistykę oraz kolory mebli. Każde urządzenie widoczne na ekranie można dokładnie obejrzeć, sprawdzić jego wymiary i funkcje lub błyskawicznie wymienić na inne sprzęty pasujące do wymarzonego projektu.

Nieograniczone możliwości

Strona kuchnia.samsung.pl zawiera nie tylko prezentację topowych modeli sprzętów do zabudowy oraz lodówek Samsung. Dzięki narzędziom, takim jak wyszukiwarka czy porównywarka, pozwala zapoznać się ze wszystkimi modelami tej marki dostępnymi na rynku. Za pomocą wygodnej ankiety serwis umożliwia dobranie urządzeń z uwzględnieniem ich funkcji oraz wymiarów. Oferta sprzętów do zabudowy firmy Samsung jest bardzo szeroka. Pasują one do każdego stylu kuchni, a poprzez unikalny design, często nadają charakteru całemu wnętrzu. Wystarczy poklikać, przeczytać specyfikacje, znaleźć odpowiednią lodówkę, płytę grzejną, okap, piekarnik i zmywarkę, a potem wydrukować listę ulubionych produktów i sprawić, by znalazły się w naszym domu.

Źródło: Samsung Electronics

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.