„Gwiazda Morza” – nowa jakość na rynku aparthoteli – Portal PR - 24PR
„Gwiazda Morza” – nowa jakość na rynku aparthoteli

03.11.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

„Gwiazda Morza” to prestiżowy kompleks apartamentowców, we Władysławowie, który realizuje spółka Mierzeja Helska. Unikatowa lokalizacja, wysoka klasa budynków, towarzyszące im usługi  komercyjne oraz oczekiwany trwały wzrost wartości nieruchomości nadmorskich plasują tę inwestycję wśród najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

„Gwiazda Morza” to kompleks dwóch ekskluzywnych apartamentowców położonychw odległości 120 metrów od plaży w malowniczej dzielnicy Władysławowa – Hallerowo. Wyjątkowe atuty projektu to połączenie kompleksu z plażą przejściem przez las wydmowy, widok na otwarte morze oraz bliskie sąsiedztwo portu morskiego. „Gwiazdę Morza” charakteryzuje również wysokiej jakości architektura, funkcjonalna aranżacja apartamentów wakacyjnych i rozbudowane zaplecze rekreacyjne. Kompleks dwóch pięciokondygnacyjnych budynków zapewni wygodny wypoczynek w 98 eleganckich apartamentach o powierzchni od 24 m2 do 106 m2. Rozpoczęcie budowy pierwszego budynku zaplanowano na II kwartał 2011 roku, a ukończenie inwestycji na wiosnę 2012 roku.

„Gwiazda Morza” to propozycja bezpiecznej lokaty kapitału dla inwestorów poszukujących na rynku ciekawej oferty mieszkaniowej z przeznaczeniem na tzw. „second home” jak i osób, które traktują inwestycję, jako lokatę kapitału z możliwością czerpania dochodów z jej wynajmu zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, w którym obłożenie w miejscowościach turystycznych sięga 100%. Promocją apartamentów wakacyjnych „Gwiazda Morza” i wynajem prowadzić będzie wyspecjalizowana firma zarządzająca kompleksem w systemie condo.

„Jestem przekonany, że aparthotel „Gwiazda Morza” spełni oczekiwania zarówno najbardziej wymagających inwestorów szukających zyskownej i bezpiecznej formy ulokowania kapitału, jak i klientów szukających ekskluzywnego apartamentu nadmorskiego wyłącznie na własne potrzeby.
W obecnej chwili nie ma na rynku polskim podobnej klasy inwestycji usytuowanej tuż przy plaży nad otwartym morzem, w bezpośrednim sąsiedztwie Półwyspu Helskiego i z bardzo dogodnym połączeniem z głównymi polskimi aglomeracjami.”-
mówi Krzysztof Sobolewski, Prezes Zarządu spółki Mierzeja Helska realizującej inwestycje.

Prestiżowa lokalizacja
Aparthotel „Gwiazda Morza” położony będzie w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i morza, wzdłuż pasa lasu wydmowego leżącego na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja w nadmorskim pasie zieleni nadaje inwestycji wyciszony, kameralny charakter.

W kompleksie „Gwiazda Morza” przewidziano restaurację, punkty usługowe, część rekreacyjno-sportową i całodobową recepcję, wszystko po to, aby zapewnić najwyższy komfort wypoczynku. Bliskie sąsiedztwo mariny w porcie morskim Władysławowo zwiększa atrakcyjność projektu dla właścicieli jachtów żaglowyc i motorowych.

Zyskowna inwestycja
Aparthotel „Gwiazda Morza” jest przykładem inwestycji, w ramach której właściciel mieszkania może zdecydować czy przeznaczy je wyłączenie na prywatny użytek, np. jako drugie mieszkanie, czy przekaże je zarządcy obiektu do wynajmu w systemie condo.

Projekt ten wpisuje się w aktualny trend w sektorze nieruchomości. Rynek aparthoteli w nadmorskich miejscowościach to obecnie jeden z najbardziej perspektywicznych segmentów inwestycyjnych w branży. Obecnie oferta tego typu mieszkań o wysokim standardzie jest znikoma, a popyt na tę kategorię lokali systematycznie rośnie. Zakup apartamentu wakacyjnego w kompleksie „Gwiazda Morza” wiąże się nie tylko z perspektywą zarobku, ale również prestiżem posiadania wyjątkowej nieruchomości do użytku prywatnego.

Unikalny charakter projektu „Gwiazda Morza” zaznacza się już na etapie planowania inwestycji. Wychodząc naprzeciw przyszłym nabywcom inwestor zachęca zainteresowanych do podzielenia się ich oczekiwaniami. Na stronie „Gwiazdy Morza” – www.twojdomnadbaltykiem.pl zamieszczona jest ankieta, która umożliwia zgłaszanie propozycji zagospodarowania części wspólnej kompleksu.

TBWA\PR

O Firmie:
Mierzeja Helska sp. z.o.o to spółka zawiązana w celu realizacji inwestycji „Gwiazda Morza”. Właścicielami firmy są trzy osoby fizyczne posiadające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i sprzedaży projektów deweloperskich, w tym realizacji mieszkań wakacyjnych w pasie nadmorskim.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.