„Wypieczone Święta” z Kredyt Bankiem – Portal PR - 24PR
„Wypieczone Święta” z Kredyt Bankiem

24.11.2010 Kategoria: bankowość. Autor: biuro prasowe

Kredyt Bank wprowadza świąteczną ofertę kredytów gotówkowych. Każdy, kto w okresie promocji zaciągnie kredyt zostanie zwolniony z płacenia prowizji za jego udzielenie.

W okresie od 22 listopada do 15 grudnia Kredyt Bank udziela kredytów gotówkowych bez prowizji. Oferta skierowana jest do klientów, którzy wybiorą produkt z ubezpieczeniem na życie lub od utraty pracy.

– „Przed nami okres świąteczny kuszący wieloma okazjami, a każdy z nas będzie chciał sprawić sobie lub swoim bliskim miłą niespodziankę. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytów gotówkowych z prowizją 0%, a na pierwszych klientów czekają słodkie niespodzianki. – powiedziała Anna Dąbkowska, Dyrektor Kierujący Zespołem Kredyty Indywidualne.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych wynosi od 14,35%.

Kredyty udzielane są na okres do 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 120 tys. zł. Od pożyczających niższe kwoty – do 20 tys. zł – bank nie wymaga zabezpieczeń. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Klient ma możliwość wyboru oprocentowania kredytu – stałego lub zmiennego, w zależności od okresu kredytowania. Sam też decyduje, który ze sposobu spłaty jest dla niego najkorzystniejszy – raty równe czy malejące.

Źródło: Kredyt Bank

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.