40% w prezencie: Mio Moov S600 z dwuletnią aktualizacją map – Portal PR - 24PR
40% w prezencie: Mio Moov S600 z dwuletnią aktualizacją map

22.11.2010 Kategoria: Technologie. Autor: biuro prasowe

Na półkach sklepowych pojawiła się specjalna edycja nawigacji Mio Moov S600. Klienci przez okres dwóch lat będą mogli za darmo aktualizować zainstalowane w nim mapy. Zakup nawigacji Mio w promocji pozwala zaoszczędzić ponad 230 zł, co stanowi ok. 40 procent ceny urządzenia.

„Czas promocji nie jest przypadkowy. Nawigacja dość często gości pod choinką, a przy dynamicznie zmieniającej się mapie polskich dróg możliwość aktualizowania mapy przez 2 lata to dodatkowy prezent dla obdarowanego” – powiedział Tarik Hassan, Marketing Manager firmy Mio.

Promocyjną, dwuletnią aktualizacją map objęte są mapy 44 krajów europejskich (w tym Polski).

Mio Moov S600 jest nowoczesnym urządzeniem do nawigacji, wyposażonym w funkcjonalne i łatwe w obsłudze oprogramowanie Spirit II. Sprzęt ma duży, panoramiczny ekran o przekątnej 5 cali i złącze AV, dzięki któremu można do niego podłączyć urządzenie zewnętrzne, takie jak odtwarzacz DVD czy kamerę cofania. Urządzenie posiada wiele funkcji ułatwiających życie kierowcy, m.in. asystenta pasa ruchu, aktualną bazę fotoradarów i bogatą bazę punktów szczególnie użytecznych POI.

Najnowsze badanie firmy Deloitte pokazuje, że w tym roku Polacy nie zamierzają oszczędzać na świątecznych prezentach. Nawigacje satelitarne GPS – obok innych technologicznych gadżetów – są chętnie wybieranym prezentem. Mio Moov S600 z dwuletnią aktualizacją map pozwala zaoszczędzić ponad 200 zł, które niewątpliwie przydadzą się w przedświątecznym okresie – na przykład do obdarowania bliskiej osoby kolejnym prezentem.

Lista sklepów, które posiadają w ofercie promocyjne nawigacje opublikowana jest na stronie internetowej: www.mio.com/pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.