ABRA ujawnia jesienne HITY sprzedaży – Portal PR - 24PR
ABRA ujawnia jesienne HITY sprzedaży

04.11.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Najnowsze propozycje meblowe dostępne w sieci ABRA charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ciekawym wzornictwem oraz atrakcyjnymi cenami. Prezentujemy jesienne HITY sprzedaży w sieci sklepów meblowych Abra.

Jesienna nowość w ofercie mebli wypoczynkowych to zestaw wypoczynkowy DIOS. W skład zestawu wchodzą sofa i dwa fotele wraz z dużymi poduszkami oparciowymi. Wygodna i duża sofa wyposażona jest w funkcję spania oraz sporej wielkości pojemnik na pościel, co w znaczący sposób zwiększa funkcjonalność mebla.

– Jesień to tradycyjnie dobra pora dla sprzedaży mebli. Zestaw DIOS pojawił się w naszej ofercie we wrześniu i od razu ruszył z bardzo obiecującą sprzedażą. Wśród innych nowości, dostępnych w sklepie internetowym i salonach ABRA, największym powodzeniem cieszą się kuchnia Eliza, narożnik Greg oraz ścianka Malaga – mówi Bogumiła Buliszak, Kierownik Działu Zakupów sieci sklepów meblowych ABRA.

Kuchnia Eliza stanowi idealnie połączenie funkcjonalności z ciekawą linią kolorystyczną, opartą na kompozycji modnych kolorów wenge oraz klon. Bardzo dużym atutem jest wliczenie w jego cenę także powierzchni kuchennych blatów.

Narożnik Greg, oferta firmy Duo Dominex, to inspirująca propozycja dla osób poszukujących niewielkiego gabarytowo, dobrze komponującego się i wielofunkcyjnego rozwiązania. Narożnik może spełniać rolę sofy w pokoju dziennym, jak również służyć domownikom jako wygodny, szeroki mebel sypialny.

Równie dużym powodzeniem cieszy się wprowadzona niedawno do oferty ścianka Malaga produkowana przez Inter Meble, która w połączeniu z komodą stanowi idealne rozwiązanie dla urządzenia niewielkiego, kilkunastometrowego pokoju. Zestaw składa się z szafy, witryny, wyposażonej w trzy szklane półki z niebieskim oświetleniem LED, oraz z zestawu szafek umożliwiających dowolną konfigurację wraz z naturalną zabudową odbiornika TV.

Nowością, która po raz pierwszy została zaprezentowana w jesiennym katalogu ABRA, jest zestaw mebli młodzieżowych Vega. Pochodząca z fabryki Dig-Net ścianka pojawiła się w ofercie dopiero na początku października ale już zyskała wielu zwolenników. Modna kolorystyka oraz praktyczne rozwiązania w zakresie regulacji szerokości biurka i elementów stolika RTV to elementy, które przyciągają uwagę klientów. Kontrastujące linie w przerwach między frontami z charakterystycznym podziałem na drzwi są dużym atutem mebli. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania meble zyskują na oryginalności i stanowią ciekawą w swojej warstwie wizualnej propozycję dla osób poszukujących nowoczesnego typu wzornictwa.

Cała oferta mebli w sklepach Abra i w sklepie internetowym jest dostępna w systemie ratalnym „raty 000”.

Co powoduje, że meble oferowane w sieci ABRA tak dobrze się sprzedają?

Zgodnie z naszym hasłem  „My wiemy jak” staramy się oferować produkty spełniające w możliwie największym stopniu najczęstsze potrzeby naszych Klientów w zakresie funkcjonalności, jakości, wzornictwa i ceny. Nasza oferta konstruowana jest w oparciu o badania rynkowe oraz bieżące trendy w branży.

Bardzo blisko współpracujemy z najlepszymi producentami mebli w Polsce w zakresie projektowania mebli dla Klientów naszej sieci. My wiemy, czego szuka i co może chcieć klient, fabryki dają swoje możliwości produkcyjne i proponują technologiczne rozwiązania. Wielokrotnie wspólnie modelujemy finalny kształt oraz konstrukcji mebli. Taka twórcza korelacja na poziomie pomysłu, opartego na znajomości potrzeb klientów i dostępnych technologii producenta, często owocuje ciekawymi, nieprzypadkowymi liniami mebli, niektóre z nich zyskują potem rangę liderów sprzedaż w skali kraju – mówi Piotr Krzanowski, Prezes Zarządu ABRA S.A.

Aby ciekawie urządzić mieszkanie, warto sięgnąć po najnowszy katalog meblowy ABRA. Znajdziemy w nim sporo nowości, które mogą stanowić inspirację do aranżacji nowych, jak i zmiany wystroju istniejących wnętrz. Katalogi dostępne są w sklepach oraz na stronie www.abra-meble.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.