Aplikacja dla iPhone do obsługi ReadyNAS Ultra – Portal PR - 24PR
Aplikacja dla iPhone do obsługi ReadyNAS Ultra

21.11.2010 Kategoria: Technologie. Autor: biuro prasowe

NETGEAR wprowadził rozwiązanie ułatwiające dostęp i obsługę urządzeń z serii ReadyNAS Ultra. Aplikacja dedykowana jest najpopularniejszemu smartfonowi na świecie, jakim jest iPhone.

Seria ReadyNAS Ultra Plus dedykowana jest nie tylko komputerom stacjonarnym i notebookom, ale również konsolom do gier i – co jest zupełną nowością – urządzeniom mobilnym, takim jak smartfony i tablety. Zdalny dostęp do plików jest teraz możliwy dla użytkowników telefonów iPhone za pomocą specjalnej aplikacji ReadyNAS Remote iPhone App. Rozwój technologii cyfrowych w ostatnich latach sprawił, że zbiory multimediów poszerzają się coraz szybciej, co z kolei zwiększa zapotrzebowanie na domowe serwery danych.

„Konsumenci oczekują od takich urządzeń prostoty i elastyczności obsługi. Dzięki ReadyNAS Ultra lub Ultra Plus, klienci mogą bezpiecznie gromadzić wybrane multimedia na przestrzeni dyskowej, do której dostęp jest łatwy i intuicyjny” – powiedział Norm Bogen, analityk branży w In-Stat

ReadyNAS serii Ultra Plus i ReadyNAS Ultra 2 będą dostępne w sprzedaży pod koniec listopada 2010 roku. ReadyNAS iPhone Remote jest już dostępny na Apple App Store w cenie 2,99 dolarów USD.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.