ATM zdobyła kontrakt w MON za 18,45 mln zł – Portal PR - 24PR
ATM zdobyła kontrakt w MON za 18,45 mln zł

25.11.2010 Kategoria: Systemy IT, Telekomunikacja. Autor: biuro prasowe

ATM S.A. dostarczy urządzenia sieciowe i oprogramowanie dla Departamentu Zaopatrywania Sił Zbrojnych MON.
Rozstrzygnięte na korzyść ATM S.A. postępowanie przetargowe dotyczy dostawy sprzętu sieciowego (aktywnego i pasywnego) wraz z niezbędnym oprogramowaniem, a także dostawy i wdrożenia oprogramowania do modelowania i symulacji sieci teleinformatycznej OPNET wraz z przeszkoleniem użytkowników. Całkowita wartość kontraktu ATM S.A. z Departamentem Zaopatrywania Sił Zbrojnych MON to 18,45 mln zł brutto.

W ramach zamówienia spółka dostarczy m.in. routery, przełączniki, urządzenia typu firewall, telefony IP, systemy wideokonferencji oraz takie elementy pasywne sieci, jak np. przewody połączeniowe, konwertery światłowodowe i szafy serwerowe.

ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod marką ATMAN świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomunikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.

Pozostałe spółki grupy kapitałowej ATM S.A. świadczą usługi głównie w zakresie integracji systemów teleinformatycznych, specjalizując się: w projektowaniu i budowie sieci transmisji danych wraz z systemami do zarządzania i monitoringu sieci, w budowie centrów danych i złożonych systemów informatycznych oraz w produkcji i wdrażaniu oprogramowania aplikacyjnego.

Źródło: ATM S.A.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.