B3SYSTEM S.A. na ostatnim etapie fuzji z COPI S.A. i NAVIPRO sp. z o.o. – Portal PR - 24PR
B3SYSTEM S.A. na ostatnim etapie fuzji z COPI S.A. i NAVIPRO sp. z o.o.

03.11.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

NWZA B3System S.A. – dostawcy zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT – w dniu 31 listopada 2010 r. zadecyduje o przeniesieniu całego majątku spółki Navipro sp. z o.o. oraz Copi S.A. na B3System S.A. Zakończenie procedur związanych z połączeniem tych spółek planowane jest do końca 2010 r. Nowa strategia B3Systesm S.A. zostanie przedstawiona w I kw. 2011 roku.

-„Sukcesywnie zbliżamy się do zakończenia połączeń realizowanych w ramach grupy kapitałowej.
W ubiegłym tygodniu złożyliśmy do Komisji Nadzoru Finansowego Memorandum Informacyjne w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym akcji Serii J, które objęli udziałowcy Copi S.A. w zamian za akcje B3System S.A. Ponadto cały czas trwają zaawansowane prace nad nową strategią połączonych podmiotów, dzięki czemu skrócimy do minimum wszelkie niezbędne okresy przygotowawcze, mające na celu uzyskanie pełnej sprawności operacyjnej. Co więcej, już przy wynikach za III kwartał, zaprezentujmy dane skonsolidowane, dzięki czemu akcjonariusze będą mieli okazję zobaczyć jak duże znaczenie dla skali naszej działalności będzie miała ta fuzja. Finalizujemy także procesy związane z połączeniem z Navipro sp. z o.o. W konsekwencji od początku przyszłego roku w strukturach B3System S.A. znajdą się dwa podmioty, działające do tej pory w ramach Grupy Kapitałowej.”
– mówi Mirosław Kaliński, prezes B3System S.A.

Połączenie z Copi S.A. realizowane jest na mocy umowy inwestycyjnej podpisanej pod koniec listopada 2009 roku, natomiast połączenie Navipro Sp. z o.o na mocy uchwały podjętej w dniu 2 września 2010 roku.

W październiku 2010 r. B3System S.A. zawarł z Bankiem Pekao S.A. umowę na sprzedaż, dostawę oraz instalację sprzętu oraz oprogramowania komputerowego o wartości 2,1 mln złotych netto.

B3System S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.