Codility.com zdobyło główną nagrodę w konkursie The Europas 2010 – Portal PR - 24PR
Codility.com zdobyło główną nagrodę w konkursie The Europas 2010

24.11.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: biuro prasowe

19 listopada 2010 r. firma Codility.com, oferująca unikatową aplikację do zdalnej, automatycznej oceny poziomu umiejętności programistów w procesie rekrutacji, została zwycięzcą kategorii „Best European Startup Tool for Startups 2010” w konkursie The Europas 2010, organizowanym przez serwis TechCrunch. Codility.com to globalny startup o polskim rodowodzie, w którym UBIK Business Consulting posiada mniejszościowy pakiet udziałów.
Jak mówi Grzegorz Jakacki, współtwórca Codility.com, „Nagroda TheEuropas to dla nas ważne wyróżnienie, na które ciężko zapracowaliśmy. Kształtując swoją strategię firma Codility postawiła przede wszystkim na wysoką jakość i zadowolenie klienta. Ta nagroda potwierdza, że solidny innowacyjny produkt jest w stanie zaistnieć PR-owo w skali globalnej bez kolosalnych nakładów na promocję.”.

Codility.com została również we wrześniu 2009 r. jednym z sześciu równorzędnych zwycięzców prestiżowego konkursu start-upów Seedcamp, którego finały odbyły się w Londynie.

UBIK Business Consulting jest firmą doradczą oferującą profesjonalne usługi w zakresie definiowania i wdrażania strategii dla firm z rynku TMT oraz start-upów.
Zajmuje się również pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania dla wspieranych przedsięwzięć oraz samodzielnym inwestowaniem w start-upy.

Źródło: UBIK Business Consulting

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.