DHL partnerem Volvo Ocean Race – Portal PR - 24PR
DHL partnerem Volvo Ocean Race

24.11.2010 Kategoria: Logistyka, MOTO. Autor: biuro prasowe

DHL zostało oficjalnym partnerem logistycznym przyszłorocznej edycji Volvo Ocean Race. Firma zapewni kompleksowe rozwiązania logistyczne dla wyścigu obejmujące wszelkie transporty sprzętu drogą lotniczą, morską i lądową.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać DHL jako oficjalnego partnera logistycznego.” – powiedział szef Volvo Ocean Race Knut Frostad – „Takie wydarzenie, jak Volvo Ocean Race wymaga od partnera logistycznego zapewnienia najwyższej jakości usług, więc z nadzieją witamy DHL przy tym wyjątkowym sportowym i logistycznym wyzwaniu.”

Thomas George, dyrektor DHL Freight, dodał: „Będziemy wspierać jedną z największych i najbardziej wymagających imprez sportowych, korzystając z naszego know-how w dziedzinie transportu i logistyki. To doskonałe dopasowanie. Do ścigania się po oceanach konieczna jest praca zespołowa, a także pasja, szybkość, wykorzystanie najnowszych technologii. To te same elementy, które na co dzień przyczyniają się do rozwoju DHL.”

Więcej informacji na temat wyścigu: www.volvooceanrace.com/

Źródło: Ciszewski Marketing Sportowy

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.