DHL Perłą Polskiej Gospodarki – Portal PR - 24PR
DHL Perłą Polskiej Gospodarki

29.11.2010 Kategoria: Rankingi. Autor: biuro prasowe

Polski oddział firmy DHL Global Forwarding, światowego lidera w zakresie logistyki zdobył tytuł Perły Polskiej Gospodarki oraz został wyróżniony certyfikatem w ósmym już rankingu polskich przedsiębiorstw.

Organizatorzy rankingu, redakcja magazynu ekonomicznego Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk nagrodzili firmę za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych firm w Polsce.

Ranking Duże Perły Polskiej Gospodarki, w którym wyróżniony został DHL Global Forwarding obejmował firmy, których przychody z działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych. Prócz właściwego poziomu przychodów o pozycji firmy w rankingu zdecydowała również ich dynamika, rentowność sprzedaży oraz wydajność pracy.
Honorowy patronat nad rankingiem sprawują Wiceprezes i Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk, profesor Michał Kleiber.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.