Dinner in the Sky w Polsce – Portal PR - 24PR
Dinner in the Sky w Polsce

16.11.2010 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Legendarny Dinner in the Sky obecny w 35 krajach świata to uznana marka
Stół mogący jednorazowo pomieścić 22 osoby, królując na panoramą okolicy to prestiżowe narzędzie wzmacniające pozycje marki oraz budowania trwałych i wartościowych relacji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. W ciągu 8 godzin imprezy możemy zapewnić „najwyższy” poziom emocji nawet 352 gościom.

Starannie dobierane lokalizacje, gwarantujące wspaniałe widoki, najlepsi szefowie kuchni serwujący wykwintne dania 50 metrów nad ziemią oraz spektakularna oprawa sprawiają, iż doznania kulinarne łącząc się z estetycznymi, składają się na niezapomniane przeżycia gości. Za sprawa niewyczerpanych możliwości wyreżyserowania eventu Dinner in the Sky  znalazł się na liście World’s most extravagant meals opublikowanych w 2009 roku przez magazyn Forbes.

Dinner in the Sky to:

  • Wyjątkowe spotkania, konferencje, prezentacje produktów, team building.
  • Narzędzie budowania relacji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi.
  • Niezwykła promocja marki, wyrazisty branding, oryginalna prezentacja produktu.
  • Szeroki publicity i zainteresowanie mediów.
  • Przede wszystkim niezapomniane wrażenia, wyjątkowe doznania i wspaniałe widoki.

Dinner in the Sky odbywa się przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów na ziemia.

Całe wydarzenie nadzorują i przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Nasz belgijski partner Benji Fun jest światowym liderem w tego typu wydarzeniach. Total Events Sp z o.o. jako wyłączny przedstawiciel Dinner in the Sky na Polskę, tworzą specjaliści z branży eventowej z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem.

Dinner in the Sky
Dinner in the Sky to wyjątkowa oferta dla każdego kto chciałby zamienić zwykłe spotkanie w magiczne chwile spędzone na wysokości 50 metrów nad ziemią. Każde spotkanie z Dinner in the Sky pozostawia niezatarte wspomnienia wszystkim uczestnikom tego prestiżowego wydarzenia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji eventów zapewniamy nie tylko niepowtarzalne przeżycia ale także 100 % bezpieczeństwa wszystkim gościom.

Business in the Sky
Business in the Sky to pozytywne budowanie relacji o charakterze biznesowym i towarzyskim między naszym klientem a jego partnerami, klientami, pracownikami. Idealne narzędzie do budowania wizerunku marki klienta dzięki użyciu prestiżowego i oryginalnego wydarzenia.

Business in the Sky to promocja marki możliwa m.in. poprzez wyposażenie stołu w elementy identyfikujące markę klienta: banner na spodzie stołu, elementy foteli i konstrukcji stołu Dinner In The Sky oraz odpowiednią aranżację naziemną.

Events in the Sky
Events in the Sky to możliwość aranżacji każdego wydarzenia na naszej platformie, a także wyjątkowa okazja na podziwianie wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych w ekskluzywnych warunkach. Propozycja Events in the Sky to doskonały sposób na wyróżnienie klientów zapewniając im lożę vip m.in. podczas masowych koncertów, wyścigów samochodowych lub rozgrywek piłkarskich.

Dzięki  trybunie zawieszonej 50 metrów nad ziemią wyjątkowo poczują się zarówno goście Dinner in the Sky jak i  wszyscy zebrani na dole uczestnicy  np. koncertu a nasz stół na którym umieścimy logo klienta na długo pozostanie w ich pamięci.

Dinner in the Sky w Polsce
Dinner in the Sky to pierwsze i niepowtarzalne wydarzenie tego typu w Polsce. Total Events Sp z o.o. jako jedyny partner Dinner in the Sky to najlepsi specjaliści z branży eventowej, którzy ukończyli specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i najwyższego standardu obsługi. Nasze doświadczenie
i zaangażowanie w realizowane projekty owocuje wyjątkowymi aranżacjami zarówno miejsca na ziemi gdzie odbywa się event jak i samego stołu. Współpraca z najlepszymi kucharzami w kraju to gwarancja niezapomnianych przeżyć kulinarnych, a dzięki współpracy z uznanymi artystami zapewniamy rozrywkę na na naprawdę najwyższym poziomie.

Total Events Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.