Drugi numer „PLACE FOR DANCE” – JAZZ we wszystkich odsłonach! – Portal PR - 24PR
Drugi numer „PLACE FOR DANCE” – JAZZ we wszystkich odsłonach!

04.11.2010 Kategoria: media. Autor: ipis

Od poniedziałku 8 listopada będzie dostępny w sprzedaży drugi numer magazynu tanecznego „Place For Dance”. Okładkę i główną sesję taneczną przygotował Robert Wolański, a wzięli w niej udział: Paweł Michno – instruktor i choreograf technik jazzowych, wraz z żoną: Magdaleną Soszyńską Michno, tancerką znaną z programu „Taniec z Gwiazdami”. Tematem przewodnim numeru jest jazz.

W listopadowym „Place For Dance” będzie można przeczytać m.in. obszerny materiał o kulisach „Tańca z Gwiazdami”: relację z wizyty w studiu TVN, wypowiedzi gwiazd o emocjach, spełnianiu marzeń i przełamywaniu barier. Ponadto, gwiazdy opowiedzą o atmosferze prób, ekipie i strojach, a wywiadu udzieli Agnieszka Koniecka, producentka „Tańca z Gwiazdami”. Porozmawiamy także z Damianem Aleksandrem i spędzimy cały dzień ze Stefano Terrazzino. Będzie można przeczytać również list z Azji, który wysłał do redakcji wielokrotny mistrz świata – Michał Malitowski. Na temat swojej miłości do jazzu wypowie się Piotr Galiński.

Ponadto, w nowym numerze magazynu znajdzie się tekst pt. „Taniec nigdy mnie nie zdradził” – wywiad z Ewą Wycichowską, dyrektorem naczelnym i artystycznym Polskiego Teatru Tańca Baletu Poznańskiego, na temat przygody z tańcem współczesnym i pracy w teatrze tańca. Będzie można przeczytać także piękną historię „jazzowej miłości” Elżbiety i Grzegorza Pańtaków z Kieleckiego Teatru Tańca. W dziale „Parkiet” znajdziemy relację z mistrzostw Polski formacji tanecznych oraz materiał o aktualnych mistrzach świata formacji: LOTOS-Jantar z Elbląga.

Tradycyjnie, w nowym numerze „Place For Dance” nie zabraknie też felietonów: Tomasz Raczek opowie o jazzie w kinie, Filip Łobodziński o wyczuciu muzyki, a Michał Piróg o przenikaniu się kultur tanecznych we współczesnym tańcu. W dziale „Podróże” zaprosimy czytelników na Kubę i do Istambułu, a w dziale „Folk” – wpadniemy na Oktoberfest.

Źródło: Glaubicz Garwolińska Consultants

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.