Euro RSCG Marketing House współautorem promocji Panasonic+instalacja – Portal PR - 24PR
Euro RSCG Marketing House współautorem promocji Panasonic+instalacja

22.11.2010 Kategoria: Kampania, MARKETING. Autor: biuro prasowe

Trwa ogólnopolska promocja telewizorów Panasonic Viera 2D i 3D, dzięki której konsumenci mogą skorzystać z darmowej usługi instalacji odbiorników telewizyjnych w swoich domach. Za obsługę promocji odpowiada agencja Euro RSCG Marketing House.
Klienci marki Panasonic nie muszą się już martwić, o to jaki wieszak do telewizora wybrać i jak bezpiecznie zamontować go na ścianie. Dzięki nowej promocji „Panasonic+instalacja” specjaliści w profesjonalny i szybki sposób instalują nowe telewizory Panasonic w domach swoich klientów. Klienci, którzy zakupią telewizor Panasonic Viera (3D 42 – 65 cali lub 2D 46 – 65 cali), po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie internetowej i rejestracji nowego telewizora mogą szybko i łatwo ustalić dogodną dla siebie datę instalacji produktu.

Agencja Euro RSCG Marketing House zajęła się kreacją, produkcją strony www oraz technologicznym wdrożeniem kampanii.

Adres strony do rejestracji: www.panasonic.pl

Źródło: Euro RSCG Poland

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.