Eurocosmetics wyłącznym dystrybutorem Constance Carroll – Portal PR - 24PR
Eurocosmetics wyłącznym dystrybutorem Constance Carroll

30.11.2010 Kategoria: uroda, zdrowie. Autor: biuro prasowe

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Constance Carroll na terenie Polski jest Eurocosmetics z Częstochowy.  Ta dynamicznie rozwijająca się firma z sukcesem działa na rynku polskim oraz na zagranicznych rynkach kosmetycznych. Eurocosmetics dostarcza produkty Constance Carroll do ponad 4500 punktów sprzedaży w Polsce.

Brytyjskie kosmetyki Constance Carroll znane są Polkom od 25-ciu lat i cenione zarówno przez hurtowników, jak i detalistów. Klientki doceniają markę za bardzo dobrą jakość, szeroką gamę kolorów kosmetyków do wizażu, manicure i pedicure, duży wybór produktów pielęgnacyjnych oraz za atrakcyjną, przystępną cenę. Logo marki Constance Carroll, którego nieodłącznym elementem graficznym jest korona, podkreśla brytyjską oryginalność oraz wysoką jakość kosmetyków.

Jeśli chodzi o nasze plany dotyczące działań w Polsce, przede wszystkim chcemy nieustannie rozwijać markę Constance Carroll – mówi Jarosław Starczewski, właściciel Eurocosmetics. – Dla nas, jako dystrybutora, najważniejszą sprawą jest przecież zadowolenie naszych Klientów, ich powodzenie sprzedażowe oraz zyski są najlepszą drogą do sukcesu rynkowego również dla naszej firmy. Dlatego właśnie, najwyższa jakość, nowoczesność i różnorodność w połączeniu z rozsądną ceną, to nasza dewiza.

Z wypowiedzi zadowolonych klientów wynika, że założenie szefów Eurocosmetics jest trafne i skutkuje pozytywnym oddźwiękiem ze strony rynku. – Mamy zaufanie do tej marki i jesteśmy już z nią emocjonalnie związani – mówi  Paweł Kowalski, właściciel Hurtowni Plus w Jaworznie. Także nasi Klienci – właściciele i menedżerowie sklepów – są zadowoleni z tego, jak dobrze sprzedają się produkty Constance Carroll. Wniosek jest taki: jeżeli mamy na półkach sprawdzone i łatwo rozpoznawalne kosmetyki dobrej marki, to sklep może tylko na tym zyskać. Konsumentki cenią dobrą jakość za atrakcyjną cenę.

Więcej informacji:

www.constancecarroll.pl

www.eurocosmetics.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.