Flügger inwestuje w rozwój sieci sklepów – Portal PR - 24PR
Flügger inwestuje w rozwój sieci sklepów

25.11.2010 Kategoria: Placówki. Autor: admin

Flügger, duński producent farb, tapet, szerokiego asortymentu do wykańczania powierzchni oraz narzędzi malarskich inwestuje w rozwój firmowej sieci sklepów na terenie  Polski. 5 listopada sieć sklepów Flügger farby powiększyła się o kolejny punkt zlokalizowany w Trójmieście. Do końca roku planowane jest otwarcie kolejnych dwóch placówek usytuowanych w województwie śląskim.

Flügger farby to sieć sklepów obecna na polskim rynku od  2000 roku. W jej  ofercie skierowanej zarówno do profesjonalistów jak i klientów indywidualnych znajduje się duży wybór produktów do wykańczania różnorodnych powierzchni.  Dominują farby dekoracyjne do budownictwa, okładziny ścienne o nowoczesnym skandynawskim wzornictwie, okładziny przeznaczone do malowania czy wzmacniania powierzchni oraz produkty do drewna i elewacji, gotowe masy szpachlowe, uszczelniacze, a także akcesoria malarskie.

Dynamiczna rozbudowa sieci własnych sklepów – mówi Małgorzata Undziłło, country manager Flügger jest kontynuacją strategicznego kierunku rozwoju grupy Flügger na terenie Polski. Inwestujemy nie tylko w rozbudowę, ale także optymalizację placówek już istniejących. Cenimy bezpośredni kontakt z klientem, który pozwala nam  rozumieć  potrzeby rynku, dzięki czemu możemy elastyczniej dostosowywać się do nich. Nasza oferta – na którą składają się konkurencyjny, kompleksowy asortyment dostępny od ręki  i profesjonalne, bezpośrednie  podejście do konsumenta – wybiega poza tradycyjne postrzeganie produktu i służy wygenerowaniu jak największej korzyści właśnie dla klienta. Widzimy, że sprawdzona jakość oferowana za rozsądną cenę przekonuje coraz szersze rzesze Polaków do zakupu naszych materiałów, stąd też decyzja o rozbudowie sieci sklepów Flügger farby w Polsce.

Duński koncern Flügger prowadzi sprzedaż swojego asortymentu nie tylko w Polsce, ale w innych sklepach znajdujących się na terenie Danii, Szwecji, Norwegii, Islandii, w Chinach. Bez względu na miejsce sklepy sieci Flügger farby są rozpoznawalne dzięki ujednoliconej, przyjaznej klientowi wizualizacji oraz wyjątkowej obsłudze klienta. Widoczne z zewnątrz dzięki czytelnym znakom identyfikacyjnym, usytuowane są w znaczących aglomeracjach i w dogodnych lokalizacjach, cechuje je dobry dojazd oraz miejsca parkingowe dla klientów.

W sieci sklepów Flügger farby można zaopatrzyć się kompleksowo we wszystkie niezbędne materiały do wykańczania czy remontu wnętrz. Malarz zaopatrzy się tutaj nie tylko w farby, ale i w folie malarskie, pędzle, wałki, kuwety, ubrania robocze, taśmy malarskie, płyny do czyszczenia zabrudzonej powierzchni po malowaniu. Tynkarz zakupi tu grunty wodne, masy szpachlowe, specjalnie opracowane i opatentowane w Skandynawii ergonomiczne narzędzia poprawiające komfort codziennej pracy. Jednym słowem to miejsce idealne dla każdego poszukującego sprawdzonej jakości, trwałych rezultatów czy wygodnych w użyciu produktów, przy wytwarzaniu których użycie szkodliwych dla środowiska substancji zostało zredukowane do minimum.  Skandynawska elegancja, prostota czy funkcjonalność sprawdza się nie tylko przy odnawianiu starych czy wykańczaniu nowych pomieszczeń, ale także przy zewnętrznych pracach wykończeniowych jak fasady budynków, okna, drzwi czy ogrodzenia.

Nasza oferta –  kontynuuje mówi Małgorzata Undziłło, country manager Flügger –  została tak przygotowana, aby każdy – niezależnie od profesji i doświadczenia jakim dysponuje przy wykańczaniu wnętrz – mógł zaopatrzyć się w niezbędne produkty czy akcesoria, przy wyborze których fachowo doradzimy. Klient zawsze może liczyć na pomoc i doradztwo z naszej strony, bo  są one kluczowym elementem sprzedaży.

Flügger Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.