FreecoNet rozdaje gadżety na Facebooku – Portal PR - 24PR
FreecoNet rozdaje gadżety na Facebooku

09.11.2010 Kategoria: INTERNET, Telekomunikacja. Autor: ipis

„Aleee numer” – to nazwa właśnie rozpoczętego konkursu organizowanego przez operatora telefonii internetowej FreecoNet. W zabawie mogą wziąć udział fani profilu firmy na Facebooku, którzy codziennie mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.
Konkurs potrwa od 8 listopada do 3 grudnia br. Przez ten czas, codziennie od poniedziałku do piątku, każdy fan FreecoNet ma szansę wygrać jeden spośród wielu specjalnie przygotowanych gadżetów. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy jedynie kliknąć przycisk „Gram” na facebookowej aplikacji FreecoNet. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich grających danego dnia fanów.

Nagrody zostały podzielone na pięć kategorii, z których każda jest dopasowana do konkretnego dnia tygodnia. Poniedziałki związane są z „Czystą Magią” i gadżetami, które na chwilę zmieniają obraz rzeczywistości. Wtorki to „ŁamiGłówkoMania”, która powinna zainteresować wszystkich tych, którzy lubią gry logiczne, gdyż do wygrania są m.in. Elektroniczny Palmptop Sudoku oraz Puzzle Tesselecyjne. Kategoria na środę to „Po Imieniu” – w jej ramach można otrzymać ciekawe gadżety, w których role główne grają panowie: Fred, Paweł, Stach oraz Marek. Nagrody dostępne w czwartek – z kategorii „Biur(k)okracja” – to coś dla tych, którzy dużo czasu spędzają za biurkiem. Chwile za nim powinna im uprzyjemnić Biurkowa Perkusja czy Komputerowa Myszka Rajdowa. Konkursowy tydzień będzie się kończył w piątek „Weekendowymi” nagrodami, takimi jak Kieszonkowy Hamak czy Radio Pod Prysznic.

FreecoNet prowadzi swój profil na Facebooku od kwietnia 2010 roku. Stanowi on przede wszystkim miejsce wymiany myśli na temat działań firmy oraz rynku telefonii internetowej w Polsce i na świecie. Jest jednocześnie źródłem wiedzy o artykułach eksperckich, wydarzeniach w branży i publikacjach o firmie.

Więcej szczegółów na temat akcji: www.facebook.com/freeconet

FreecoNet Tlenofon SA to wiodący operator na polskim rynku VoIP. W swojej ofercie posiada platformę telekomunikacyjną – FreecoNet – dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). Umożliwia ona darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów na platformie. Najniższe stawki przy połączeniach na numery niezarejestrowane gwarantuje TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet, gdzie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw usług dodanych dla biznesu (m.in. Wirtualny Fax, Rejestrator rozmów, IVR, Call Center) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www.

Więcej informacji o FreecoNet: http://www.freeconet.pl.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.