Freliszka & Karwowski szkolą młodych prawników – Portal PR - 24PR
Freliszka & Karwowski szkolą młodych prawników

24.11.2010 Kategoria: Kariera. Autor: biuro prasowe

Freliszka & Karwowski we współpracy z Fundacją Academia Iuris prowadzą cykl szkoleń dla studentów prawa z praktycznych zagadnień związanych z przygotowywaniem opinii prawnych i pism procesowych.

Zajęcia prowadzone przez adwokatów Krzysztofa Freliszkę i Michała Karwowskiego mają w znacznej mierze charakter warsztatowy. Młodzi adepci prawa, omawiając przypadki z praktyki adwokackiej i przygotowując projekty dokumentów uczą się na nich praktycznie stosować wiedzę pozyskaną na uczelni.

„Nasze doświadczenia z pracy z młodymi prawnikami wskazują, że mają oni coraz lepsze przygotowanie teoretyczne, często jednak nie mają wiedzy ani doświadczenia w zakresie jej wykorzystania w rzeczywistych sprawach, w codziennej pracy prawniczej“ – podkreśla adw. Freliszka.

Nabyte umiejętności posłużą młodym ludziom w pierwszym rzędzie w ich pracy wolontariackiej w poradniach prawnych Academii Iuris.

Źródło: CubeRoot.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.