Glaubicz Garwolińska Consultants w czołówce rankingu miesięcznika Press – Portal PR - 24PR
Glaubicz Garwolińska Consultants w czołówce rankingu miesięcznika Press

02.11.2010 Kategoria: Agencje PR, Rankingi. Autor: ipis

Glaubicz Garwolińska Consultants po raz drugi z rzędu zajęła drugie miejsce w rankingu agencji PR, opublikowanym w nowym numerze miesięcznika „Press”. O przyznaniu miejsca w czołówce rankingu zdecydowały przychody spółki w 2009 roku, wynoszące 10 mln 100 tysięcy zł.

Glaubicz Garwolińska Consultants znalazła się na podium po raz kolejny – w ubiegłym roku spółka również zajęła drugie miejsce.  – Obecność w czołówce rankingu potwierdza naszą stabilną pozycję rynkową. Jestem bardzo zadowolona z wypracowanych wyników finansowych, tym bardziej, że w 2009 roku większość spółek odczuwało skutki kryzysu gospodarczego. Warto również zauważyć, że jedyna z wyprzedzających nas agencji zatrudnia dwukrotnie więcej pracowników. Muszę także przyznać, że dla usług komunikacyjnych rynek izraelski był pod mniejszym wpływem kryzysu, niż polski – mówi Anna Garwolińska, Prezes Glaubicz Garwolińska Consultants.

Miesięcznik „Press” dokonał podsumowania branży PR już po raz piąty. W rankingu uwzględniono 36 agencji.

Źródło: Glaubicz Garwolińska Consultants

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.