Hyundai prezentuje szkice nowego modelu Grandeur – Portal PR - 24PR
Hyundai prezentuje szkice nowego modelu Grandeur

23.11.2010 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Hyundai Motor Company zaprezentował pierwsze szkice ekskluzywnego sedana Grandeur, znanego także na rynkach poza Koreą pod nazwą Azera.
Model Grandeur, którego nazwa nawiązuje do wspaniałości i wielkości, został wprowadzony na rynek koreański w 1986 roku i był to pierwszy luksusowy sedan w ofercie firmy. Hyundai zdecydował się zachować tę nazwę podtrzymując tym samym nie tylko tradycję, ale także zamiar kontynuowania sukcesu sprzedażowego.

Grandeur piątej generacji, został stworzony w oparciu o koncepcję harmonizacji tradycji i najnowszej technologii. W rezultacie, ma on wyznaczyć nowe standardy dla dużych sedanów klasy Premium.

Dominującym elementem przodu auta są oryginalne reflektory oraz wyrazisty grill, podkreślające ekskluzywny wygląd samochodu.

Uwagę zwracają płynnie i elegancko poprowadzone linie boczne, nadające modelowi dynamicznego wykończenia.

Szeroki i masywny zderzak tylny oraz wykorzystanie stylowych lamp LED sprawiło, że tył samochodu nabrał charakterystycznego, lekko futurystycznego wyglądu.

Nowy Grandeur zdecydowanie różni się od swojego poprzednika, łącząc w sobie w idealnych proporcjach klasykę z nowoczesnością, dzięki czemu będzie wyróżniającym się i silnym graczem w swojej klasie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.