INFOR współpracuje z VanguardPR – Portal PR - 24PR
INFOR współpracuje z VanguardPR

10.11.2010 Kategoria: INFOPR, Kampania. Autor: ipis

Agencja public relations VanguardPR podpisała umowę z INFOR PL S.A., jednym z czołowych i największych wydawców prasy specjalistycznej o tematyce prawno-gospodarczej w Polsce.

Umowa obejmuje działania promocyjne nowego portalu www.student.infor.pl, kierowanego do studentów, absolwentów jak również młodzieży, dla której studia to dopiero przyszłość. Założeniem portalu jest zebranie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu zarówno tych dotyczących samych uczelni, kierunków, jak również rynku pracy, kultury, rozrywki oraz zagadnień ekonomiczno-biznesowych.

VanguardPR zajmie się akcją w social media (Facebook, nk.pl oraz goldenline), WOMM z udziałem własnego narzędzia Usta – Usta, akcjami specjalnymi, konkursami oraz media relations. Agencja pozyskała klienta poprzez działania new business, a umowa obowiązuje przez 4 miesiące i zakończy się w lutym 2011 roku.

Za wdrożenie i realizację wszystkich zaplanowanych działań odpowiada Paweł Zieliński.

Strona internetowa portalu: www.student.infor.pl

Źródło: VanguardPR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.